Mikrofon Dhe Boks Me Bluetooth 2 Ne 1 Microphone & Speaker

Mikrofon Dhe Boks Me Bluetooth 2 Ne 1 Microphone & Speaker
Mikrofon Dhe Boks Me Bluetooth 2 Ne 1 Microphone & Speaker
Mikrofon Dhe Boks Me Bluetooth 2 Ne 1 Microphone & Speaker
Mikrofon Dhe Boks Me Bluetooth 2 Ne 1 Microphone & Speaker
Mikrofon Dhe Boks Me Bluetooth 2 Ne 1 Microphone & Speaker
Mikrofon Dhe Boks Me Bluetooth 2 Ne 1 Microphone & Speaker
Mikrofon Dhe Boks Me Bluetooth 2 Ne 1 Microphone & Speaker

Mikrofon Dhe Boks Me Bluetooth 2 Ne 1 Microphone & Speaker

Cmimi real Lek 4,200 Oferte Lek 3,500 Ulje 17%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MIKROFON DHE BOKS ME BLUETOOOTH

MARKA : MOXOM

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V5.0

FUQIA NE DALJE : 5W x 2

FREKUENCA : 100Hz - 10000kHz

KAPACITETI I BATERISE : 1200mAH

KOHA : NE KARIKIM RRETH 1 - 2 ORE / NE PERDORIM RRETH 3 - 4 ORE

MATERIALI : ABS + ALIAZH ALUMINI

PERMASA : 33 x 26 x 6 cm

VECORI : KONSUMIM I VOGEL ENERGJIE DHE TRANSMETIM I STABILIZUAR,

FUNKSIKON 2 NE 1, SI MIKROFON DHE BOKS ME BLUTOOTH,

SI BOKS SUPORTON LIDHJE ME PAJISJE AUX, USB, KARTE MICROSD,

SUPER BASS DHE TINGULL ME CILESI TE LARTE,

MIKROFON ME ANULLUES ZHURMASH PER NJE EKSPERIENCE TE MREKULLUESHME KARAOKE,

DIZENJIM I MODES PER TU PERDORUR BRENDA DHE JASHTE SHTEPISE NE UDHETIM, PIKNIK FAMILJAR ETJ,

BUTONA KONTROLLI PER VOLUMIN DHE FUNKSION PER JEHONE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Bokse me Bluetooth
Oferte
Super Boks Me Bluetooth Xo Me Drita Led Dhe Super Bass
xo
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,700 Ulje 27%
Oferte
Super Boks Me Bluetooth XO Me Drita LED
xo
Oferte Lek 3,200 Cmimi real Lek 5,500 Ulje 42%
Oferte
Super Boks Me Bluetooth XO Me Drita LED Dhe Super Bass
xo
Oferte Lek 2,900 Cmimi real Lek 4,200 Ulje 31%
Oferte
Boks Me Bluetooth XO Me Mikrofon Per Karaoke
xo
Oferte Lek 3,900 Cmimi real Lek 6,500 Ulje 40%
Oferte
Boks I Fuqishem Me Bluetooth Baseus
baseus
Oferte Lek 5,200 Cmimi real Lek 6,500 Ulje 20%
Oferte
Boks Me Bluetooth Remax Speaker
remax
Oferte Lek 3,900 Cmimi real Lek 4,500 Ulje 13%