Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Mikrofon Dhe Boks Me Bluetooth 2 Ne 1 Moxom

Mikrofon Dhe Boks Me Bluetooth 2 Ne 1 Moxom X
+
-
=

?
Porosit Tani

Mikrofon Dhe Boks Me Bluetooth 2 Ne 1 Moxom

Mikrofon Dhe Boks Me Bluetooth 2 Ne 1 Moxom
Mikrofon Dhe Boks Me Bluetooth 2 Ne 1 Moxom
Mikrofon Dhe Boks Me Bluetooth 2 Ne 1 Moxom
Mikrofon Dhe Boks Me Bluetooth 2 Ne 1 Moxom
Mikrofon Dhe Boks Me Bluetooth 2 Ne 1 Moxom
Mikrofon Dhe Boks Me Bluetooth 2 Ne 1 Moxom

Mikrofon Dhe Boks Me Bluetooth 2 Ne 1 Moxom

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MIKROFON DHE BOKS ME BLUETOOOTH

MARKA : MOXOM

MATERIALI : ABS + PC

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V5.0

FUQIA NE DALJE : 5W

KAPACITETI I BATERISE : 1200mAh

KOHA : NE KARIKIM RRETH 3 ORE / NE PERDORIM RRETH 8 ORE

VECORI : KONSUMIM I VOGEL ENERGJIE DHE TRANSMETIM I STABILIZUAR,

FUNKSIKON 2 NE 1, SI MIKROFON DHE BOKS ME BLUTOOTH,

DRITA LED ME PAMJE FANTASTIKE PER SHFAQEN TUAJ,

SI BOKS SUPORTON LIDHJE ME PAJISJE AUX, USB, KARTE MICROSD,

SUPER BASS DHE TINGULL ME CILESI TE LARTE,

MIKROFON ME ANULLUES ZHURMASH PER NJE EKSPERIENCE TE MREKULLUESHME KARAOKE,

DIZENJIM I MODES PER TU PERDORUR BRENDA DHE JASHTE SHTEPISE NE UDHETIM, PIKNIK FAMILJAR ETJ,

BUTONA KONTROLLI PER VOLUMIN DHE FUNKSION PER JEHONE

Cmimi real Lek 5,500 Oferte Lek 3,500 Ulje 36%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Bokse me Bluetooth
Oferte
Boks Me Bluetooth Remax
remax
Oferte Lek 5,500 Cmimi real Lek 6,800 Ulje 19%
Oferte
Boks Me Bluetooth Me Super Bass Moxom
moxom
Oferte Lek 3,200 Cmimi real Lek 4,500 Ulje 29%