Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Mbajtese Tableti Metalike Per Dysheme RTAKO

Mbajtese Tableti Metalike Per Dysheme RTAKO X
+
-
=

?
Porosit Tani

Mbajtese Tableti Metalike Per Dysheme RTAKO

Mbajtese Tableti Metalike Per Dysheme RTAKO
Mbajtese Tableti Metalike Per Dysheme RTAKO
Mbajtese Tableti Metalike Per Dysheme RTAKO
Mbajtese Tableti Metalike Per Dysheme RTAKO
Mbajtese Tableti Metalike Per Dysheme RTAKO
Mbajtese Tableti Metalike Per Dysheme RTAKO
Mbajtese Tableti Metalike Per Dysheme RTAKO
Mbajtese Tableti Metalike Per Dysheme RTAKO
Mbajtese Tableti Metalike Per Dysheme RTAKO
Mbajtese Tableti Metalike Per Dysheme RTAKO
Mbajtese Tableti Metalike Per Dysheme RTAKO

Mbajtese Tableti Metalike Per Dysheme RTAKO

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBAJTESE TELEFONI E RREGULLUESHME

MARKA : RTAKO

MATERIALI :  CARBON STEEL + ALIAZH ALUMINI + ABS 

PESHA : 2450g

PERSHTATJA : PER PAISJET ME GJERESI 4 inc DERI NE 12,9 INC

NGJYRA : E ZEZE

VECORI : DIZENJIM INOVATIV I MBAJTESES SE TELEFONIT,

KAPESE ME GJERESI TE RREGULLUESHME 4 inc DERI NE 12,9 INC PER T'U FIKSUAR NE VENDE TE NDRYSHME

LIRONI DUART DHE SHIJONI ME SHUME INTERAKTIVITETIN ME PAISJEN TUAJ,

SIPERFAQE KONTAKTI PREJ SILIKONI NUK E DEMTON VENDIN KU FIKSOHET DHE AS PAJISJEN QE KAPET NE TE

FLEKSIBEL DHE ME KEND TE RREGULLUESHEM E RROTULLIM 360°,

NJE MENYRE EFIKASE PER TE PERFITUAR SA ME SHUME NGA PERDORIMI I TELEFONIT NE CDO VEND DHE CDO KOHE

Cmimi real Lek 7,200 Oferte Lek 5,900 Ulje 18%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Per Makine UGreen
UGreen
Oferte Lek 3,600 Cmimi real Lek 4,300 Ulje 16%
Oferte
Mbajtëse Telefoni Profesional JMary
jmary
Oferte Lek 2,300 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 34%
Oferte
Mbajtese Luksoze Celulari Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 2,000 Ulje 50%
Oferte
Mbajtese Celulari Per Motorr Dhe Biciklete UGreen
UGreen
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 2,800 Ulje 25%