Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Mbajtese Telefoni Dhe Tableti Metalike UGreen

Mbajtese Telefoni Dhe Tableti Metalike UGreen X
+
-
=

?
Porosit Tani

Mbajtese Telefoni Dhe Tableti Metalike UGreen

Mbajtese Telefoni Dhe Tableti Metalike UGreen
Mbajtese Telefoni Dhe Tableti Metalike UGreen
Mbajtese Telefoni Dhe Tableti Metalike UGreen
Mbajtese Telefoni Dhe Tableti Metalike UGreen
Mbajtese Telefoni Dhe Tableti Metalike UGreen
Mbajtese Telefoni Dhe Tableti Metalike UGreen
Mbajtese Telefoni Dhe Tableti Metalike UGreen
Mbajtese Telefoni Dhe Tableti Metalike UGreen
Mbajtese Telefoni Dhe Tableti Metalike UGreen
Mbajtese Telefoni Dhe Tableti Metalike UGreen
Mbajtese Telefoni Dhe Tableti Metalike UGreen
Mbajtese Telefoni Dhe Tableti Metalike UGreen
Mbajtese Telefoni Dhe Tableti Metalike UGreen
Mbajtese Telefoni Dhe Tableti Metalike UGreen
Mbajtese Telefoni Dhe Tableti Metalike UGreen
Mbajtese Telefoni Dhe Tableti Metalike UGreen
Mbajtese Telefoni Dhe Tableti Metalike UGreen
Mbajtese Telefoni Dhe Tableti Metalike UGreen
Mbajtese Telefoni Dhe Tableti Metalike UGreen
Mbajtese Telefoni Dhe Tableti Metalike UGreen
Mbajtese Telefoni Dhe Tableti Metalike UGreen
Mbajtese Telefoni Dhe Tableti Metalike UGreen
Mbajtese Telefoni Dhe Tableti Metalike UGreen

Mbajtese Telefoni Dhe Tableti Metalike UGreen

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBAJTESE TELEFONI DHE TABLETI

MARKA : UGREEN

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI

PERMASAT : 120 x 81 mm 

PERSHTATJA :  PER SHUMICEN E TELEFONAVE NGA 4,7 DERI NE 7,9 INC

NGJYRA : GRI

VECORI : DIZENJIM INOVATIV I MBAJTESES SE TELEFONIT DHE TABLETAVE

2 AKSE RROTULLIMI PER TE RREGULLUAR SE SI TA MBASH TELEFONIN OSE TABLETIN

MATERIALI ESHTE SOLID DHE REZISTENT.

VENDOSET NE LARTESINE DHE KENDET QE JU DESHIRONI PER NJE POSTURE TE SAKTE, PA DHIMBJE SHPINE OSE QAFE,

JU LEHTESON KUR SHKRUANI, MOS E TUNDNI KUR JENI DUKE SHKRUAJTUR

NJE MENYRE EFIKASE PER TE PERFITUAR SA ME SHUME NGA PERDORIMI I PAJISJES NE CDO VEND DHE CDO KOHE.

Cmimi real Lek 2,700 Oferte Lek 1,900 Ulje 30%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Per Makine UGreen
UGreen
Oferte Lek 3,600 Cmimi real Lek 4,300 Ulje 16%
Oferte
Mbajtëse Telefoni Profesional JMary
jmary
Oferte Lek 2,300 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 34%
Oferte
Mbajtese Luksoze Celulari Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 2,000 Ulje 50%
Oferte
Mbajtese Celulari Per Motorr Dhe Biciklete UGreen
UGreen
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 2,800 Ulje 25%