Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Mbajtese Laptopi Metalike Baseus

Mbajtese Laptopi Metalike Baseus X
+
-
=

?
Porosit Tani

Mbajtese Laptopi Metalike Baseus

Mbajtese Laptopi Metalike Baseus
Mbajtese Laptopi Metalike Baseus
Mbajtese Laptopi Metalike Baseus
Mbajtese Laptopi Metalike Baseus
Mbajtese Laptopi Metalike Baseus
Mbajtese Laptopi Metalike Baseus
Mbajtese Laptopi Metalike Baseus
Mbajtese Laptopi Metalike Baseus
Mbajtese Laptopi Metalike Baseus
Mbajtese Laptopi Metalike Baseus
Mbajtese Laptopi Metalike Baseus
Mbajtese Laptopi Metalike Baseus
Mbajtese Laptopi Metalike Baseus
Mbajtese Laptopi Metalike Baseus
Mbajtese Laptopi Metalike Baseus

Mbajtese Laptopi Metalike Baseus

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBAJTESE LAPTOPI

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI

PERMASAT : BAZAMENTI 227 x 195mm / TRUPI KRYESOR 296 x 244 x 138.6mm

PESHA : 1.14kg

PERSHTATJA :  PER SHUMICEN E LAPTOPEVE NGA 11 DERI NE 17.3 INC

NGJYRA : E ARGJENDTE

VECORI : DIZENJIM INOVATIV I MBAJTESES SE LAPTOPIT, TABLETAVE

MATERIALI ESHTE SOLID DHE REZISTENT.

VENDOSET NE LARTESINE DHE KENDET QE JU DESHIRONI PER NJE POSTURE TE SAKTE, PA DHIMBJE SHPINE OSE QAFE,

JU LEHTESON KUR SHKRUANI, MOS E TUNDNI KUR JENI DUKE SHKRUAJTUR

NJE MENYRE EFIKASE PER TE PERFITUAR SA ME SHUME NGA PERDORIMI I PAJISJES NE CDO VEND DHE CDO KOHE

Cmimi real Lek 6,500 Oferte Lek 4,900 Ulje 25%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Moxom Per Motor Qe Kapet Te Pasqyra
moxom
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,300 Ulje 35%