Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Mbajtese Dhe Mbeshtetese Celulari Si Unaze Baseus

Mbajtese Dhe Mbeshtetese Celulari Si Unaze Baseus X
+
-
=

?
Porosit Tani

Mbajtese Dhe Mbeshtetese Celulari Si Unaze Baseus

Mbajtese Dhe Mbeshtetese Celulari Si Unaze Baseus
Mbajtese Dhe Mbeshtetese Celulari Si Unaze Baseus
Mbajtese Dhe Mbeshtetese Celulari Si Unaze Baseus
Mbajtese Dhe Mbeshtetese Celulari Si Unaze Baseus
Mbajtese Dhe Mbeshtetese Celulari Si Unaze Baseus
Mbajtese Dhe Mbeshtetese Celulari Si Unaze Baseus
Mbajtese Dhe Mbeshtetese Celulari Si Unaze Baseus
Mbajtese Dhe Mbeshtetese Celulari Si Unaze Baseus
Mbajtese Dhe Mbeshtetese Celulari Si Unaze Baseus
Mbajtese Dhe Mbeshtetese Celulari Si Unaze Baseus
Mbajtese Dhe Mbeshtetese Celulari Si Unaze Baseus
Mbajtese Dhe Mbeshtetese Celulari Si Unaze Baseus
Mbajtese Dhe Mbeshtetese Celulari Si Unaze Baseus
Mbajtese Dhe Mbeshtetese Celulari Si Unaze Baseus
Mbajtese Dhe Mbeshtetese Celulari Si Unaze Baseus
Mbajtese Dhe Mbeshtetese Celulari Si Unaze Baseus
Mbajtese Dhe Mbeshtetese Celulari Si Unaze Baseus

Mbajtese Dhe Mbeshtetese Celulari Si Unaze Baseus

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBAJTESE CELULARI SI UNAZE

MARKA : BASEUS

NGJYRA : ROSE GOLD

MATARIALI : ALIAZH ZINKU

PERMASAT : 59 x 44mm ( E PALOSUR )

PESHA : 33g

VECORI : DIZENJIM PER TE LEHTESUAR PERDORIMIN E CELULARIT ME NJE DORE,

FUNKSION MBAJTES DHE MBESHTETES

MATERIAL CILESOR DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT

PERMASE E VOGEL KOMPAKTE SHUME PRAKTIKE

FLETE HEKURI E INTEGRUAR PER TU FIKSUAR NE MBAJTESE TE NDRYSHME MAGNETIKE 

SIPERFAFQE E LEMUAR DHE ME SHKELQIM QE JEP NDJESI TE REHATSHME GJATE PERDORIMT

Cmimi real Lek 2,500 Oferte Lek 1,600 Ulje 36%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Moxom Per Motor Qe Kapet Te Pasqyra
moxom
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,300 Ulje 35%
Oferte
Mbajtese Celulari Transparente Per Makine, Moxom
moxom
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,300 Ulje 35%