MBAJTESE CELULARI ALUMINI DHE ABS PER MAKINE BASEUS PER TELEFONA ME GJERESI 4.7 - 6.5 INÇ

Zbritje 23%

COLOR: BLACK
Çmimi:
Lek 2,000 Lek 2,600
Gjendje:
Në gjendje

Përshkrimi

Produkte që mund të pëlqeni

Produkte që keni parë së fundi