Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Mbajtese Celuari Per Makine Me Karikim Wireless AceFast

Mbajtese Celuari Per Makine Me Karikim Wireless AceFast X
+
-
=

?
Porosit Tani

Mbajtese Celuari Per Makine Me Karikim Wireless AceFast

Mbajtese Celuari Per Makine Me Karikim Wireless AceFast
Mbajtese Celuari Per Makine Me Karikim Wireless AceFast
Mbajtese Celuari Per Makine Me Karikim Wireless AceFast
Mbajtese Celuari Per Makine Me Karikim Wireless AceFast
Mbajtese Celuari Per Makine Me Karikim Wireless AceFast
Mbajtese Celuari Per Makine Me Karikim Wireless AceFast
Mbajtese Celuari Per Makine Me Karikim Wireless AceFast
Mbajtese Celuari Per Makine Me Karikim Wireless AceFast
Mbajtese Celuari Per Makine Me Karikim Wireless AceFast
Mbajtese Celuari Per Makine Me Karikim Wireless AceFast
Mbajtese Celuari Per Makine Me Karikim Wireless AceFast
Mbajtese Celuari Per Makine Me Karikim Wireless AceFast
Mbajtese Celuari Per Makine Me Karikim Wireless AceFast
Mbajtese Celuari Per Makine Me Karikim Wireless AceFast

Mbajtese Celuari Per Makine Me Karikim Wireless AceFast

PERSHKRIMI I PRODUKITIT

EMRI : MBAJTESE CELUARI PER MAKINE

MARKA : ACEFAST

HYRJE 5V - 2A / 9V - 2A / 12V - 1.5A

DALJE : 5W / 7.5W / 10W / 15W

PERMASAT: 65mm

MATERIALI : ALIAZH ZINKU + ABS + PC

VECORI : MATERIAL I CILESISE SE LARTE,

JETEGJATE DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT,

KARIKIM I SHPEJTE DHE I SIGURT,

KAPJE E QENDRUESHME ME MAGNETE MAGSAFE EDHE GJATE TRONDITJEVE,

GRADIM 360 GRADE, KAPESE PREJ SILIKONI NUK E DEMTON SENDILEN E MAKINES,

SIPERFAQE TAKIMI E BUTE NUK E GERVISHT TELEFONIN,

HIQET DHE VENDOSET SHUME LEHTE, 

HAPET SIPAS MADHESISE SE TELEFONIT,

Cmimi real Lek 4,500 Oferte Lek 2,700 Ulje 40%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Moxom Per Motor Qe Kapet Te Pasqyra
moxom
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,300 Ulje 35%