Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Maus Gaming Xo Per Kompjuter Dhe Laptop Me Ndricues

Maus Gaming Xo Per Kompjuter Dhe Laptop Me Ndricues X
+
-
=

?
Porosit Tani

Maus Gaming Xo Per Kompjuter Dhe Laptop Me Ndricues

Maus Gaming Xo Per Kompjuter Dhe Laptop Me Ndricues
Maus Gaming Xo Per Kompjuter Dhe Laptop Me Ndricues
Maus Gaming Xo Per Kompjuter Dhe Laptop Me Ndricues
Maus Gaming Xo Per Kompjuter Dhe Laptop Me Ndricues
Maus Gaming Xo Per Kompjuter Dhe Laptop Me Ndricues
Maus Gaming Xo Per Kompjuter Dhe Laptop Me Ndricues

Maus Gaming Xo Per Kompjuter Dhe Laptop Me Ndricues

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MAUS GAMING 

MARKA : XO

MATERIALI : ABS

NGJYRA : E ZEZE ( NDRICUES NDRYSHON VAZHDIMISHT GJATE PERDORIMIT

PERSHTATET: WINDOWS PC, LAPTOP, ANDROID, LINUX.

GJATESIA E KABELLIT : 1.2m

VECORI : 8 BUTONA KRYESOR TE PROGRAMUESHEM SIPAS DESHIRES TUAJ,  

BUTONA ME CILESI TE LARTE PER KLIKIME TE SAKTA DHE PAS NJE KOHE TE GJATE PERDORIMI

PAMJE GAMING ME NDRICUES, PERFEKTE PER LOJRAT TUAJA TE PREFERUARA

PRAKTIKE DHE MATERIAL I CILESISE SE LARTE QE NUK DEMTOHET NGA PERDORIMI I VAZHDUESHEM

Cmimi real Lek 2,200 Oferte Lek 2,000 Ulje 9%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Gaming
Gishteza Nejloni Gaming Per Lojra XO
xo
Lek 900