Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Maus Gaming Per Kompjuter Dhe Laptop Remax Qe Programohet Sipas Deshires

Maus Gaming Per Kompjuter Dhe Laptop Remax Qe Programohet Sipas Deshires X
+
-
=

?
Porosit Tani

Maus Gaming Per Kompjuter Dhe Laptop Remax Qe Programohet Sipas Deshires

Maus Gaming Per Kompjuter Dhe Laptop Remax Qe Programohet Sipas Deshires
Maus Gaming Per Kompjuter Dhe Laptop Remax Qe Programohet Sipas Deshires
Maus Gaming Per Kompjuter Dhe Laptop Remax Qe Programohet Sipas Deshires
Maus Gaming Per Kompjuter Dhe Laptop Remax Qe Programohet Sipas Deshires
Maus Gaming Per Kompjuter Dhe Laptop Remax Qe Programohet Sipas Deshires
Maus Gaming Per Kompjuter Dhe Laptop Remax Qe Programohet Sipas Deshires

Maus Gaming Per Kompjuter Dhe Laptop Remax Qe Programohet Sipas Deshires

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MAUS GAMING BASEUS

MARKA : REMAX

MATERIALI : ABS

NGJYRA : E ZEZE (KA 7 NGJYRA QE I NDRYSHOHEN VETEVETIU GJATE PERDORIMIT)

PERMASAT: 11.70 x 6.27 x 3.25 cm

DPI: NGA 800 - 1600 (DEFAULT 1200)

PERSHTATET: WINDOWS PC, LAPTOP, ANDROID, LINUX.

PERMASAT : 9 x 6 x 2.6cm

PESHA : 95g

VECORI : 4 BUTONA TE PROGRAMUESHEM SIPAS DESHIRES TUAJ, 

1600 DPI SENSOR OPTIK, SJELL ME SHUME PRECIZION PER TE RRITUR PERFORMANCEN TUAJ,

JETEGJATESIA MBI 3 MILION KLIKIME,

BUTONA ME CILESI TE LARTE PER KLIKIME TE SAKTA DHE PAS NJE KOHE TE GJATE PERDORIMI

PRAKTIKE DHE MATERIAL I CILESISE SE LARTE QE NUK DEMTOHET NGA PERDORIMI I VAZHDUESHEM


Cmimi real Lek 2,300 Oferte Lek 2,000 Ulje 13%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Gaming
Gishteza Nejloni Gaming Per Lojra XO
xo
Lek 900