Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Llambe Leximi Vertikale LED

Llambe Leximi Vertikale LED X
+
-
=

?
Porosit Tani

Llambe Leximi Vertikale LED

Llambe Leximi Vertikale LED
Llambe Leximi Vertikale LED
Llambe Leximi Vertikale LED
Llambe Leximi Vertikale LED
Llambe Leximi Vertikale LED
Llambe Leximi Vertikale LED
Llambe Leximi Vertikale LED
Llambe Leximi Vertikale LED
Llambe Leximi Vertikale LED
Llambe Leximi Vertikale LED
Llambe Leximi Vertikale LED

Llambe Leximi Vertikale LED

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : LLAMBE NDRICIMI

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI + AKRILIK

NGJYRA E DRITES : E NGROHTE / E BARDHE E NGROHTE / E BARDHE

TEMPERATURA E DRITES : 3300K - 6500K

VECORI : DRITA LED EKONOMIKE, JETEGJATE DHE QETESUESE PER SYTE, PA DRITE TE DEMSHME BLU

DIZENJIM ELEGANT PER KUDO,

BAZE E FORTE DHE E QENDRUESHME PER TE GJITHE PERDORIMET,

MATERIAL ME ALIAZH ALUMINI, JETEGJATE DHE REZISTENTE NDAJ PERDORIMIT DHE KOHES,

DIZENJIM MJAFT PRAKTIK I PERSHTATSHEM PER CDO AMBIENT,

MBAHET DHE TRANSPORTOHET LEHTE FALE PESHES SUPER TE VOGEL

Cmimi real Lek 4,900 Oferte Lek 2,900 Ulje 41%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Aksesorë Shtëpie
Oferte
Freskuese e Rikarikueshme me Mbajtese Telefoni
xo
nga Lek 1,800 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 28%
Oferte
Grirese Elektrike Wireless Remax Per Kuzhine
remax
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 23%
Oferte
Freskuese E Dyaneshme Remax
remax
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%