Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Kufje Headphones Gaming XO Me Llambe RGB Dhe Fishe Aux 3.5mm

Kufje Headphones Gaming XO Me Llambe RGB Dhe Fishe Aux 3.5mm X
+
-
=

?
Porosit Tani

Kufje Headphones Gaming XO Me Llambe RGB Dhe Fishe Aux 3.5mm

Kufje Headphones Gaming XO Me Llambe RGB Dhe Fishe Aux 3.5mm
Kufje Headphones Gaming XO Me Llambe RGB Dhe Fishe Aux 3.5mm
Kufje Headphones Gaming XO Me Llambe RGB Dhe Fishe Aux 3.5mm
Kufje Headphones Gaming XO Me Llambe RGB Dhe Fishe Aux 3.5mm
Kufje Headphones Gaming XO Me Llambe RGB Dhe Fishe Aux 3.5mm
Kufje Headphones Gaming XO Me Llambe RGB Dhe Fishe Aux 3.5mm
Kufje Headphones Gaming XO Me Llambe RGB Dhe Fishe Aux 3.5mm
Kufje Headphones Gaming XO Me Llambe RGB Dhe Fishe Aux 3.5mm
Kufje Headphones Gaming XO Me Llambe RGB Dhe Fishe Aux 3.5mm
Kufje Headphones Gaming XO Me Llambe RGB Dhe Fishe Aux 3.5mm

Kufje Headphones Gaming XO Me Llambe RGB Dhe Fishe Aux 3.5mm

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE HEADPHONES ME BLUETOOTH

MARKA : XO

FREKUENCA E PERGJIGJES : 20 - 20000Hz

NGJYRA: ZEZE / ROZE

NDJESHMERIA : 115+-3db

FUQIA NE DALJE : 25-40mw

PERMASAT: 215 x 230 x 103mm

VECORI : KUFJE ME TE CILEN DO TE PROVONI MUZIKEN LUKSOZE DHE CILESINE E TINGULLIT QE OFRON ESKPERIENCEN DHE REHATINE UNIKE GJATE OREVE TE GJATA TE LOJES

LLAMBE PER PAMJE FANTASTIKE GAMING,

MIKROFON I INTEGRUAR PER TELEFONATA TE QARTA DHE PER TE KOMUNIKUAR 

DIZENJIM I THJESHTE POR DHE TERHEQES, PO AQ SA BASSI I THELLE QE BOKSET E FUQISHME LESHOJNE,

VESHORE E BUTE DHE E REHATSHME, IDEALE PER PERDORIM EDHE PAS NJE KOHE TE GJATE,

VJEN ME FISHE AUX DHE USB PER TE FUQIZUAR LLAMBAT E MREKULLUESHME RGB,

MATERIAL I CILESISE SE LARTE DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT

Color
Cmimi real Lek 3,500 Oferte Lek 2,400 Ulje 31%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Gaming
Gishteza Nejloni Gaming Per Lojra XO
xo
Lek 900