Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Kufje Headphones Gaming Me Llambe Rgb Me Fishe Aux 3.5mm Xo Me Extra Bass Dhe Mikrofon Hd

Kufje Headphones Gaming Me Llambe Rgb Me Fishe Aux 3.5mm Xo Me Extra Bass Dhe Mikrofon Hd X
+
-
=

?
Porosit Tani

Kufje Headphones Gaming Me Llambe Rgb Me Fishe Aux 3.5mm Xo Me Extra Bass Dhe Mikrofon Hd

Kufje Headphones Gaming Me Llambe Rgb Me Fishe Aux 3.5mm Xo Me Extra Bass Dhe Mikrofon Hd
Kufje Headphones Gaming Me Llambe Rgb Me Fishe Aux 3.5mm Xo Me Extra Bass Dhe Mikrofon Hd
Kufje Headphones Gaming Me Llambe Rgb Me Fishe Aux 3.5mm Xo Me Extra Bass Dhe Mikrofon Hd
Kufje Headphones Gaming Me Llambe Rgb Me Fishe Aux 3.5mm Xo Me Extra Bass Dhe Mikrofon Hd
Kufje Headphones Gaming Me Llambe Rgb Me Fishe Aux 3.5mm Xo Me Extra Bass Dhe Mikrofon Hd
Kufje Headphones Gaming Me Llambe Rgb Me Fishe Aux 3.5mm Xo Me Extra Bass Dhe Mikrofon Hd
Kufje Headphones Gaming Me Llambe Rgb Me Fishe Aux 3.5mm Xo Me Extra Bass Dhe Mikrofon Hd
Kufje Headphones Gaming Me Llambe Rgb Me Fishe Aux 3.5mm Xo Me Extra Bass Dhe Mikrofon Hd

Kufje Headphones Gaming Me Llambe Rgb Me Fishe Aux 3.5mm Xo Me Extra Bass Dhe Mikrofon Hd

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE HEADPHONES ME BLUETOOTH

MARKA : XO

FREKUENCA E PERGJIGJES : 20 - 20000Hz

NGJYRA: ZEZE

NDJESHMERIA : 110+-3db

FUQIA NE DALJE : 20mw

PERMASAT: 215 x 215 x 105mm

VECORI : KUFJE ME TE CILEN DO TE PROVONI MUZIKEN LUKSOZE DHE CILESINE E TINGULLIT QE OFRON ESKPERIENCEN DHE REHATINE UNIKE GJATE OREVE TE GJATA TE LOJES

MIKROFON I INTEGRUAR PER TELEFONATA TE QARTA DHE PER TE KOMUNIKUAR 

DIZENJIM I THJESHTE POR DHE TERHEQES, PO AQ SA BASSI I THELLE QE BOKSET E FUQISHME LESHOJNE,

VESHORE E BUTE DHE E REHATSHME, IDEALE PER PERDORIM EDHE PAS NJE KOHE TE GJATE,

VJEN ME FISHE AUX DHE USB PER TE FUQIZUAR LLAMBAT E MREKULLUESHME LED RGB,

MATERIAL I CILESISE SE LARTE DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT

Cmimi real Lek 4,500 Oferte Lek 3,200 Ulje 29%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Gaming
Gishteza Nejloni Gaming Per Lojra XO
xo
Lek 900