Kufje Headphones Gaming Me Drita Led Rgb Me Fishe Aux 3.5mm Xo Me Extra Bass Dhe Mikrofon Hd

Kufje Headphones Gaming Me Drita Led Rgb Me Fishe Aux 3.5mm Xo Me Extra Bass Dhe Mikrofon Hd
Kufje Headphones Gaming Me Drita Led Rgb Me Fishe Aux 3.5mm Xo Me Extra Bass Dhe Mikrofon Hd
Kufje Headphones Gaming Me Drita Led Rgb Me Fishe Aux 3.5mm Xo Me Extra Bass Dhe Mikrofon Hd
Kufje Headphones Gaming Me Drita Led Rgb Me Fishe Aux 3.5mm Xo Me Extra Bass Dhe Mikrofon Hd
Kufje Headphones Gaming Me Drita Led Rgb Me Fishe Aux 3.5mm Xo Me Extra Bass Dhe Mikrofon Hd
Kufje Headphones Gaming Me Drita Led Rgb Me Fishe Aux 3.5mm Xo Me Extra Bass Dhe Mikrofon Hd
Kufje Headphones Gaming Me Drita Led Rgb Me Fishe Aux 3.5mm Xo Me Extra Bass Dhe Mikrofon Hd
Kufje Headphones Gaming Me Drita Led Rgb Me Fishe Aux 3.5mm Xo Me Extra Bass Dhe Mikrofon Hd

Kufje Headphones Gaming Me Drita Led Rgb Me Fishe Aux 3.5mm Xo Me Extra Bass Dhe Mikrofon Hd

Cmimi real Lek 4,500 Oferte Lek 3,200 Ulje 29%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE HEADPHONES ME BLUETOOTH

MARKA : XO

FREKUENCA E PERGJIGJES : 20 - 20000Hz

NGJYRA: ZEZE

NDJESHMERIA : 110+-3db

FUQIA NE DALJE : 20mw

PERMASAT: 215 x 215 x 105mm

VECORI : KUFJE ME TE CILEN DO TE PROVONI MUZIKEN LUKSOZE DHE CILESINE E TINGULLIT QE OFRON ESKPERIENCEN DHE REHATINE UNIKE GJATE OREVE TE GJATA TE LOJES

MIKROFON I INTEGRUAR PER TELEFONATA TE QARTA DHE PER TE KOMUNIKUAR 

DIZENJIM I THJESHTE POR DHE TERHEQES, PO AQ SA BASSI I THELLE QE BOKSET E FUQISHME LESHOJNE,

VESHORE E BUTE DHE E REHATSHME, IDEALE PER PERDORIM EDHE PAS NJE KOHE TE GJATE,

VJEN ME FISHE AUX DHE USB PER TE FUQIZUAR DRITAT E MREKULLUESHME LED RGB,

MATERIAL I CILESISE SE LARTE DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Gaming
Gishteza Nejloni Gaming Per Lojra XO
xo
Lek 900