Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Kufje Headphones Gaming Me Bluetooth dhe Mikrofon HD Remax

Kufje Headphones Gaming Me Bluetooth dhe Mikrofon HD Remax X
+
-
=

?
Porosit Tani

Kufje Headphones Gaming Me Bluetooth dhe Mikrofon HD Remax

Kufje Headphones Gaming Me Bluetooth dhe Mikrofon HD Remax
Kufje Headphones Gaming Me Bluetooth dhe Mikrofon HD Remax
Kufje Headphones Gaming Me Bluetooth dhe Mikrofon HD Remax
Kufje Headphones Gaming Me Bluetooth dhe Mikrofon HD Remax
Kufje Headphones Gaming Me Bluetooth dhe Mikrofon HD Remax
Kufje Headphones Gaming Me Bluetooth dhe Mikrofon HD Remax
Kufje Headphones Gaming Me Bluetooth dhe Mikrofon HD Remax
Kufje Headphones Gaming Me Bluetooth dhe Mikrofon HD Remax
Kufje Headphones Gaming Me Bluetooth dhe Mikrofon HD Remax
Kufje Headphones Gaming Me Bluetooth dhe Mikrofon HD Remax
Kufje Headphones Gaming Me Bluetooth dhe Mikrofon HD Remax
Kufje Headphones Gaming Me Bluetooth dhe Mikrofon HD Remax
Kufje Headphones Gaming Me Bluetooth dhe Mikrofon HD Remax
Kufje Headphones Gaming Me Bluetooth dhe Mikrofon HD Remax
Kufje Headphones Gaming Me Bluetooth dhe Mikrofon HD Remax

Kufje Headphones Gaming Me Bluetooth dhe Mikrofon HD Remax

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE GAMING ME BLUETOOTH

MARKA : REMAX

MATERIAL : ABS + METAL

FREKUENCA E PERGJIGJES : 20 - 20000Hz

NGJYRA: E ZEZE

NDJESHMERIA : 85 dB

IMPENDANCA: 32±2Ω

FUQIA NE DALJE : 15mW

VERSIONI BLUETOOTH: v5.3

PERMASAT: 195 x 177 x 91mm

KAPACITETI BATERISE: 400mAh

KOHA: NE KARIKIM RRETH 2~3 ORE / NE PERDORIM ME SHUME DERI NE 16 ORE / STANDBY 66 ORE.

VECORI : KUFJE ME TE CILEN DO TE PROVONI MUZIKEN LUKSOZE DHE CILESINE E TINGULLIT QE OFRON ESKPERIENCEN DHE REHATINE UNIKE GJATE OREVE TE GJATA 

MIKROFON I INTEGRUAR PER TELEFONATA TE QARTA DHE PER TE KOMUNIKUAR 

BATERIA ME KAPACITET TE LARTE QE MUNDESON DEGJIM PER NJE KOHE TE GJATE,

TEKNOLOGJIA E ANULLIMIT AKTIV TE ZHURMES JU BEN TE PERQENDRUAR NE BISEDE, MUZIKE APO VIDEO,

DIZENJIM I THJESHTE POR DHE TERHEQES, PO AQ SA BASSI I THELLE QE BOKSET E FUQISHME LESHOJNE,

VESHORE E BUTE DHE E REHATSHME, IDEALE PER PERDORIM EDHE PAS NJE KOHE TE GJATE,

LIDHEN ME BLUETOOTH OSE ME AUX

MATERIAL I CILESISE SE LARTE DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT

Cmimi real Lek 4,700 Oferte Lek 3,500 Ulje 26%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Gaming
Gishteza Nejloni Gaming Per Lojra XO
xo
Lek 900