Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Kufje Cift Gaming Me Bluetooth 5.3 XO

Kufje Cift Gaming Me Bluetooth 5.3 XO X
+
-
=

?
Porosit Tani

Kufje Cift Gaming Me Bluetooth 5.3 XO

Kufje Cift Gaming Me Bluetooth 5.3 XO
Kufje Cift Gaming Me Bluetooth 5.3 XO
Kufje Cift Gaming Me Bluetooth 5.3 XO
Kufje Cift Gaming Me Bluetooth 5.3 XO
Kufje Cift Gaming Me Bluetooth 5.3 XO
Kufje Cift Gaming Me Bluetooth 5.3 XO

Kufje Cift Gaming Me Bluetooth 5.3 XO

PERSHKRIMI

EMRI: KUFJE ME BLUETOOTH

MARKA : XO

VERSIONI I BLUETOOTH-IT: V5.3

MIKROFON : PO

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

FREKUENCA : 20Hz - 20000Hz

KAPACITETI I BATERISE : 30mAh ( NJE KUFJE ) / 300mAh ( MBAJTESJA )

KOHA : NE KARIKIM RRETH 1.5 ORE / NE PERDORIM RRETH 4 ORE

PERMASA (ME KASE) : 67.5 x 46.5 x 22.6 mm

PESHA: 73.8g

VECORI : LOJA BEHET ME INTERESANTE KUR KENI AVANTAZHIN QE JU JAPIN KETO KUFJE QE JANE DIZENJUAN SPECIFIKISHT PER LOJRA.

KUFJA JU SJELL KENAQESI TE JASHTEZAKONSHME MUZIKORE DHE JU LEJON TE KENI THIRRJE TELEFONIKE KOMODE SI DHE TINGULL 3D NE LOJE

VESHORE TE DIZEJNUARA NE MENYRE ERGONOMIKE JAPIN REHATI NE PERDORIM TE GJATE DHE SIGUROJNE QENDRUESHMERI,

DEKODERI HD I INTEGRUAR ME BOBINEN LEVIZESE TE ALTOPARLANTEVE, I KOMBINUAR ME TEKNOLOGJINE E ANULIMIT TE ZHURMES, KJO KUFJE JU OFRON QARTESI KRISTAL TE ZERIT HI-FI

ÇIPI I INTEGRUAR BLUETOOTH 5.3 ME AFTESI TE FORTE KUNDER INTERFERENCES NUK E VONON SINJALIN E ZERIT DHE SIGURON TRANSMETIM TE STABLIZUAR

MBAJTESJA E KARIKIMIT ME TERHEQJE MAGNETIKE DHE KARIKIM AUTOMATIK, PRAKTIKE PER CDO MOMENT

Cmimi real Lek 5,500 Oferte Lek 3,400 Ulje 38%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Gaming
Gishteza Nejloni Gaming Per Lojra XO
xo
Lek 900