Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Karikues Wireless Me 4 Porta Me Njohje Inteligjente + Karikim Te Shpejte Dhe Drite Nate LED

Karikues Wireless Me 4 Porta Me Njohje Inteligjente + Karikim Te Shpejte Dhe Drite Nate LED X
+
-
=

?
Porosit Tani

Karikues Wireless Me 4 Porta Me Njohje Inteligjente + Karikim Te Shpejte Dhe Drite Nate LED

Karikues Wireless Me 4 Porta Me Njohje Inteligjente + Karikim Te Shpejte Dhe Drite Nate LED
Karikues Wireless Me 4 Porta Me Njohje Inteligjente + Karikim Te Shpejte Dhe Drite Nate LED
Karikues Wireless Me 4 Porta Me Njohje Inteligjente + Karikim Te Shpejte Dhe Drite Nate LED
Karikues Wireless Me 4 Porta Me Njohje Inteligjente + Karikim Te Shpejte Dhe Drite Nate LED
Karikues Wireless Me 4 Porta Me Njohje Inteligjente + Karikim Te Shpejte Dhe Drite Nate LED
Karikues Wireless Me 4 Porta Me Njohje Inteligjente + Karikim Te Shpejte Dhe Drite Nate LED
Karikues Wireless Me 4 Porta Me Njohje Inteligjente + Karikim Te Shpejte Dhe Drite Nate LED
Karikues Wireless Me 4 Porta Me Njohje Inteligjente + Karikim Te Shpejte Dhe Drite Nate LED
Karikues Wireless Me 4 Porta Me Njohje Inteligjente + Karikim Te Shpejte Dhe Drite Nate LED
Karikues Wireless Me 4 Porta Me Njohje Inteligjente + Karikim Te Shpejte Dhe Drite Nate LED
Karikues Wireless Me 4 Porta Me Njohje Inteligjente + Karikim Te Shpejte Dhe Drite Nate LED
Karikues Wireless Me 4 Porta Me Njohje Inteligjente + Karikim Te Shpejte Dhe Drite Nate LED
Karikues Wireless Me 4 Porta Me Njohje Inteligjente + Karikim Te Shpejte Dhe Drite Nate LED

Karikues Wireless Me 4 Porta Me Njohje Inteligjente + Karikim Te Shpejte Dhe Drite Nate LED

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : ADAPTOR  KARIKIMI WIRELESS ME SHUME PORTA DHE DRITE LED

MARKA : LDNIO

HYRJE : AC100-240V

DALJE WIRELESS :  15W

DALJE PD : 30W MAX

DALJE USB : 18W  MAX

PORTA DALESE : 2 USB 2.4A /  1 USB QC3.0 /  1 TYPE-C PD

MATERIALI : ABS + PC

GJATESIA E KABELIT : 1.5m

PERMASA : 10.5 x 10.5 x 2.8 cm

VECORI : MATERIAL SUPER CILESOR I DURUESHEM NDAJ NXEHTESISE E ZJARRIT,

REZISTENT NDAJ PERDORIMIT,

KARIKON 5 PAISJET NJEKOHESISHT,

NJOHJE INTELIGJENTE TE PAISJES PER SHPEJTESI KARIKIMI OPTIMALE,

DIZENJIM MODERN ELEGANT ME PAMJE DEKORATIVE FANTASTIKE,

DRITE LED ME RREGULLATOR NDRICIMI ME PREKJE,

MBROJTJE E SHUMEFISHTE E QARKUT DHE PAJISJES,

PRODUKT IDEAL DHE I PERSHTATSHEM PER CDO AMBIENT, ZYRE, SHTEPI, HOTEL ETJ.

Cmimi real Lek 3,800 Oferte Lek 2,900 Ulje 24%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 në 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio Aux në iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Adaptor Audio Lightning - Lightning + AUX 3.5mm
baseus
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%