Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Adaptor Audio 2 në 1 Aux dhe Lightning Moxom

Adaptor Audio 2 në 1 Aux dhe Lightning Moxom X
+
-
=

?
Porosit Tani

Adaptor Audio 2 në 1 Aux dhe Lightning Moxom

Adaptor Audio 2 në 1 Aux dhe Lightning Moxom
Adaptor Audio 2 në 1 Aux dhe Lightning Moxom
Adaptor Audio 2 në 1 Aux dhe Lightning Moxom
Adaptor Audio 2 në 1 Aux dhe Lightning Moxom
Adaptor Audio 2 në 1 Aux dhe Lightning Moxom
Adaptor Audio 2 në 1 Aux dhe Lightning Moxom

Adaptor Audio 2 në 1 Aux dhe Lightning Moxom

Emri: Adaptor me 2 porta lightning dhe AUX

Marka: Moxom

Materiali: ABS + TPE

Gjatësia: 60mm

Output: 5V/2A.

Veçori :

• Me këtë adaptor mund të përdorni kufje të thjeshta me fishë lightning në mënyrë që të dëgjoni muzikë nga pajisjet tuaja.

• Pamje e thjeshtë, material cilësor rezistues ndaj oksidimit dhe përdorimit, përmasë e vogël, mbajeni gjithmonë me vete pa ju rënduar.

• I prodhuar me kujdes, siguron transmetim me shpejtësi të lartë dhe tingull të qartë Hi-Fi.

• Dy porta lightning dhe AUX për dëgjim edhe karikim të pajisjes në të njëjtën kohë.

• Mund të luani ndërkohë që e karikoni.

Për më shumë modele të ngjashme klikoni në linkun:
Të Ngjashme

Cmimi real Lek 1,600 Oferte Lek 1,000 Ulje 38%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 në 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio Aux në iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Adaptor Audio Lightning - Lightning + AUX 3.5mm
baseus
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%