Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Karikues Wireless Magnetik Si Magsafe Per Applewatch 2.5w Xo

Karikues Wireless Magnetik Si Magsafe Per Applewatch 2.5w Xo X
+
-
=

?
Porosit Tani

Karikues Wireless Magnetik Si Magsafe Per Applewatch 2.5w Xo

Karikues Wireless Magnetik Si Magsafe Per Applewatch 2.5w Xo
Karikues Wireless Magnetik Si Magsafe Per Applewatch 2.5w Xo
Karikues Wireless Magnetik Si Magsafe Per Applewatch 2.5w Xo
Karikues Wireless Magnetik Si Magsafe Per Applewatch 2.5w Xo
Karikues Wireless Magnetik Si Magsafe Per Applewatch 2.5w Xo

Karikues Wireless Magnetik Si Magsafe Per Applewatch 2.5w Xo

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KARIKUES MAGNETIK PER APPLE WATCH

MATERIALI : PC + TPU + TPE

FUQIA OUTPUT: 2.5W Max

I PERSHTATSHEM PER : PAISJET ME TEKNOLOGJI KARIKIMI WIRELESS APPLE WATCH

VECORI : DIZENJIM I PERKRYER DHE I HOLLE, SIC PRITET NGA APPLE 

BOBINA TE PAVARURA QE NUK INTERFEROJNE ME NJERA TJETREN

NJOHJE INTELIGJENTE PER KARIKIM TE SIGURTE

I PAJISUR ME MAGNETE PER T'U PERSHTATUR ME APPLE WATCH,

MATERIAL CILESOR REZISTENT NDAJ PERDORMIT

TEKNOLOGJI PER MBROJTJE TE SHUMEFISHTE TE QARKUT DHE PAISJES,

Cmimi real Lek 1,900 Oferte Lek 1,600 Ulje 16%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Adaptor dhe Karikuesa
Oferte
Karikues Wireless Magsafe Apple Origjinal 15w
apple
Oferte Lek 4,200 Cmimi real Lek 5,000 Ulje 16%
Oferte
Adaptor Karikimi Apple Origjinal 5W
apple
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,300 Ulje 35%