Karikues Wireless Magnetik Si Magsafe 15w Xo

Karikues Wireless Magnetik Si Magsafe 15w Xo
Karikues Wireless Magnetik Si Magsafe 15w Xo
Karikues Wireless Magnetik Si Magsafe 15w Xo
Karikues Wireless Magnetik Si Magsafe 15w Xo
Karikues Wireless Magnetik Si Magsafe 15w Xo
Karikues Wireless Magnetik Si Magsafe 15w Xo
Karikues Wireless Magnetik Si Magsafe 15w Xo

Karikues Wireless Magnetik Si Magsafe 15w Xo

Cmimi real Lek 2,900 Oferte Lek 2,600 Ulje 10%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KARIKUES MAGSAFE

MATERIALI : PC + TPU + TPE

FUQIA OUTPUT: 15W Max

INPUT: 5V / 2A, 9V/ 2A, 12V / 2A

I PERSHTATSHEM PER : PAISJET ME TEKNOLOGJI KARIKIMI WIRELESS, PER PAISJET E TJERA DUHET SHTESE MARRES KARIKIMI WIRELESS

VECORI : DIZENJIM I PERKRYER DHE I HOLLE, SIC PRITET NGA APPLE 

BOBINA TE PAVARURA QE NUK INTERFEROJNE ME NJERA TJETREN

NJOHJE INTELIGJENTE PER KARIKIM TE SIGURTE

I PAJISUR ME MAGNETE PER T'U PERSHTATUR ME SERINE E IPHONE 12,

MATERIAL CILESOR REZISTENT NDAJ PERDORMIT

TEKNOLOGJI PER MBROJTJE TE SHUMEFISHTE TE QARKUT DHE PAISJES,

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Oferte
Adaptor Audio Lightning ne Dual Lightning
remax
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Karikimi Fast Charge Baseus
baseus
Oferte Lek 1,100 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 27%
Oferte
Adaptor Audio Type-C ne Aux Baseus
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,400 Ulje 43%