Adaptor Karikimi Macbook-u Usb Type-c Origjinal Apple 29w / 61w

Adaptor Karikimi Macbook-u Usb Type-c Origjinal Apple 29w / 61w
Adaptor Karikimi Macbook-u Usb Type-c Origjinal Apple 29w / 61w
Adaptor Karikimi Macbook-u Usb Type-c Origjinal Apple 29w / 61w
Adaptor Karikimi Macbook-u Usb Type-c Origjinal Apple 29w / 61w
Adaptor Karikimi Macbook-u Usb Type-c Origjinal Apple 29w / 61w
Adaptor Karikimi Macbook-u Usb Type-c Origjinal Apple 29w / 61w
Adaptor Karikimi Macbook-u Usb Type-c Origjinal Apple 29w / 61w
Adaptor Karikimi Macbook-u Usb Type-c Origjinal Apple 29w / 61w
Adaptor Karikimi Macbook-u Usb Type-c Origjinal Apple 29w / 61w
Adaptor Karikimi Macbook-u Usb Type-c Origjinal Apple 29w / 61w
Adaptor Karikimi Macbook-u Usb Type-c Origjinal Apple 29w / 61w
Adaptor Karikimi Macbook-u Usb Type-c Origjinal Apple 29w / 61w
Adaptor Karikimi Macbook-u Usb Type-c Origjinal Apple 29w / 61w
Adaptor Karikimi Macbook-u Usb Type-c Origjinal Apple 29w / 61w

Adaptor Karikimi Macbook-u Usb Type-c Origjinal Apple 29w / 61w

MODELI
Cmimi real Lek 7,900 Oferte Lek 5,900 Ulje 25%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : KARIKUES MACBOOK-U

MARKA : APPLE

HYRJE : AC 100 - 240V / 1.5A / 50-60Hz

DALJE : 14.5V - 2A 

LIDHJA : USB TYPE-C

PESHA : 92g

PERDORIMI : PER KARIKIMIN E MACBOOK-UT

VECORI : LIDHJE TYPE-C E SIGURTE,

PERDORET LEHTE DHE ME NJE DORE,

KARIKON BATERINE KUR SISTEMI ESHTE I NDEZUR, I FIKUR APO NE SLEEP MODE,

GJITHASHTU FURNIZON SISTEMIN KUR BATERIA KA DALE JASHTE FUNKSIONIT

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Oferte
Adaptor Audio Lightning ne Dual Lightning
remax
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Karikimi Fast Charge Baseus
baseus
Oferte Lek 1,100 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 27%
Oferte
Adaptor Audio Type-C ne Aux Baseus
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,400 Ulje 43%