Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Karikues Macbook-u Origjinal Apple Magsafe 45w & 60w

Karikues Macbook-u Origjinal Apple Magsafe 45w & 60w X
+
-
=

?
Porosit Tani

Karikues Macbook-u Origjinal Apple Magsafe 45w & 60w

Karikues Macbook-u Origjinal Apple Magsafe 45w & 60w
Karikues Macbook-u Origjinal Apple Magsafe 45w & 60w
Karikues Macbook-u Origjinal Apple Magsafe 45w & 60w

Karikues Macbook-u Origjinal Apple Magsafe 45w & 60w

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : KARIKUES MACBOOK-U

MARKA : APPLE

MODELI : MAGSAFE

HYRJE : AC 100 - 220V / 1.5A / 50-60Hz

DALJE : 12.5V / 3.65A

FUQIA NE DALJE : 45W

GJATESIA : 1.7m

PESHA : 193g

PERDORIMI : PER KARIKIMIN E MACBOOK-UT

VECORI : LIDHJE MAGNETIKE E SIGURTE,

PERDORET LEHTE DHE ME NJE DORE,

INDIKATOR LED PER STATUSIN E KARIKIMIT,

KARIKON BATERINE KUR SISTEMI ESHTE I NDEZUR, I FIKUR APO NE SLEEP MODE,

GJITHASHTU FURNIZON SISTEMIN KUR BATERIA KA DALE JASHTE FUNKSIONIT

MODELI
Cmimi real Lek 8,000 Oferte Lek 5,900 Ulje 26%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Adaptor dhe Karikuesa
Oferte
Karikues Wireless Magsafe Apple Origjinal 15w
apple
Oferte Lek 4,200 Cmimi real Lek 5,000 Ulje 16%
Oferte
Adaptor Karikimi Apple Origjinal 5W
apple
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,300 Ulje 35%