Karikues Inteligjent Wireless 3 Ne 1 Proda 15W

Karikues Inteligjent Wireless 3 Ne 1 Proda 15W
Karikues Inteligjent Wireless 3 Ne 1 Proda 15W
Karikues Inteligjent Wireless 3 Ne 1 Proda 15W
Karikues Inteligjent Wireless 3 Ne 1 Proda 15W
Karikues Inteligjent Wireless 3 Ne 1 Proda 15W
Karikues Inteligjent Wireless 3 Ne 1 Proda 15W

Karikues Inteligjent Wireless 3 Ne 1 Proda 15W

Color
Cmimi real Lek 4,500 Oferte Lek 3,900 Ulje 13%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KARIKUES WIRELESS 3 NE 1

MARKA : PRODA

MATERIALI : ABS + PC

HYRJE : 5V - 3A / 9V - 3A / 12V - 1.5A

DALJE WIRELESS TELEFON : 5W / 7.5W / 10W / 15W MAX

DALJE WIRELESS AIRPODS : 5W MAX 

DALJE WIRELESS APPLE WATCH : 2.5W MAX 

DISTANCA E TRANSMETIMIT : <6mm

NGJYRA : E ZEZE

I PERSHTATSHEM PER : PAISJET ME TEKNOLOGJI KARIKIMI WIRELESS, PER PAISJET E TJERE DUHET SHTESE MARRES KARIKIMI WIRELESS

VECORI : DIZENJIM 3 NE 1 KU MUND TE KARIKONI 3 PAJISJE NJEHERESH

3 VENDE PER TE KARIKUAR WIRELESS ME SHPEJTESI MAKSIMALE,

BOBINA TE PAVARURA QE NUK INTERFEROJNE ME NJERA TJETREN,

STANDARD KARIMI I SHPEJTE ME Qi WIRELESS CHARGING,

NJOHJE INTELIGJENTE PER KARIKIM TE SIGURTE DHE PER TE MOS DEMTUAR BATERITE,

INDIKATOR ME DRITE LED QE TREGON STATUSIN E PUNES SE KARIKUESIT

MBESHTETESE PREJ SILIKONI SIGURON QENDRUESHMERI NE SIPERFAQEN KU VENDOSET

MATERIAL CILESOR REZISTENT NDAJ PERDORMIT

TEKNOLOGJI PER MBROJTJE TE SHUMEFISHTE TE QARKUT DHE PAISJES

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Oferte
Adaptor Audio Lightning ne Dual Lightning
remax
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Karikimi Fast Charge Baseus
baseus
Oferte Lek 1,100 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 27%
Oferte
Adaptor Audio Type-C ne Aux Baseus
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,400 Ulje 43%