BATERI E JASHTME 10000MAH ME 2 PORTA PRODA BATERI E JASHTME 10000MAH ME 2 PORTA PRODA
50%
Shitur
PERSHRKIMI I PRDOKTITEMRI : BATERI E JASHTME HANJONMARKA : PRODAKAPACITETI : 10000mAHHYRJE USB MICRO : DC 5V / 2A MAXDALJE USB-A : DC 5V /2.4A MAXPERMASA : 139...
BATERI E JASHTME 20000MAH ME 4 PORTA DALESE USB PRODA BATERI E JASHTME 20000MAH ME 4 PORTA DALESE USB PRODA
29%
Lek 2,500 Lek 3,500
PERSHRKIMI I PRDOKTITEMRI : BATERI E JASHTME CASTELMARKA : PRODA KAPACITETI : 20000mAHHYRJE : DC 5V / 2A MAXDALJE USB-A : DC 5V /2.1A MAXPERMASA : 155x 77 x 22 mm...
BOKS ME BLUETOOTH ME VOLUM TE LARTE DHE DRITA LED PRODA BOKS ME BLUETOOTH ME VOLUM TE LARTE DHE DRITA LED PRODA
40%
Lek 1,500 Lek 2,500
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : BOKS ME BLUETOOTHMARKA : PRODAVERSIONI I BLUETOOTH-IT : V5.0DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10mFUQIA NE DALJE : 5WDIAMETRI I BOKSIT : 75mmKAPACITETI I BATERISE :...
COVER GOMINE DHE XHAM TE TEMPERUAR PRODA  PER iPHONE 7 / 8 / 7 PLUS / 8 PLUS / X / XS COVER GOMINE DHE XHAM TE TEMPERUAR PRODA  PER iPHONE 7 / 8 / 7 PLUS / 8 PLUS / X / XS
47%
Lek 800 Lek 1,500
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : COVER GOMINE ME XHAM MARKA : PRODA MARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : iPHONE MATERIALI : TPU + XHAMNGJYRA : E ZEZE / E BARDHE / E KUQE /...
COVER GOMINE ME SIPERFAQE TE SHKELQYESHME PRODA FOCUS SERIES CASE PER IPHONE 7 / 8 / 7 PLUS / 8 PLUS / X / XS COVER GOMINE ME SIPERFAQE TE SHKELQYESHME PRODA FOCUS SERIES CASE PER IPHONE 7 / 8 / 7 PLUS / 8 PLUS / X / XS
50%
Lek 700 Lek 1,400
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : COVER GOMINE MARKA : PRODAMODELI :  FOCUS SERIESMARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : iPHONE MATERIALI : TPU + XHAM  NGJYRA : GRI / JESHILE...
COVER LEKURE + GOMINE PRODA GENUINE SERIES PER iPHONE X / XS COVER LEKURE + GOMINE PRODA GENUINE SERIES PER iPHONE X / XS
47%
Lek 800 Lek 1,500
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : COVER LEKUREMARKA : PRODAMODELI : GENUINE SERIES MARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : iPHONE XMATERIALI :  LEKURE + GOMINENGJYRA : E ZEZE / E KUQEPERDORIMI : MBRON TELEFONIN TUAJ NGA GODITJET...
KUFJE TEKE ME BLUETOOTH PRODA PALO SERIES PD-BE300 KUFJE TEKE ME BLUETOOTH PRODA PALO SERIES PD-BE300
35%
Lek 1,300 Lek 2,000
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : KUFJE ME BLUETOOTHMARKA : PRODAMODELI : PD-BE300VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V4.2DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10mKAPACITETI I BATERISE : 70mAHKOHA : NE KARIKIM 2 ORE...
MINI KUFJE TEKE ERGONOMIKE ME BLUETOOTH PRODA MINI KUFJE TEKE ERGONOMIKE ME BLUETOOTH PRODA
35%
Lek 1,500 Lek 2,300
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : KUFJE ME BLUETOOTHMARKA : PRODAVERSIONI I BLUETOOTH-IT : V4.2FREKUENCA : 20 - 20000HzKONTROLL VOLUMI : PONDJESHMERIA : 120±3DBMIKROFON : POBATERIA : 45mAHKOHA : NE...
Items 1 to 8 of 8 total