Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Karikues Inteligjent Wireless 4 Ne 1 Moxom Wireless Charger

Karikues Inteligjent Wireless 4 Ne 1 Moxom Wireless Charger X
+
-
=

?
Porosit Tani

Karikues Inteligjent Wireless 4 Ne 1 Moxom Wireless Charger

Karikues Inteligjent Wireless 4 Ne 1 Moxom Wireless Charger
Karikues Inteligjent Wireless 4 Ne 1 Moxom Wireless Charger
Karikues Inteligjent Wireless 4 Ne 1 Moxom Wireless Charger
Karikues Inteligjent Wireless 4 Ne 1 Moxom Wireless Charger
Karikues Inteligjent Wireless 4 Ne 1 Moxom Wireless Charger
Karikues Inteligjent Wireless 4 Ne 1 Moxom Wireless Charger
Karikues Inteligjent Wireless 4 Ne 1 Moxom Wireless Charger
Karikues Inteligjent Wireless 4 Ne 1 Moxom Wireless Charger

Karikues Inteligjent Wireless 4 Ne 1 Moxom Wireless Charger

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

MARKA : MOXOM

MATERIALI : ABS + PC

DALJE WIRELESS TELEFON : 15W MAX ( SUPORTON 10W / 7.5W / 5W )

DALJE WIRELESS AIRPODS : 3W MAX

DALJE WIRELESS APPLE WATCH : 3W MAX

DALJE PORTË USB : 5V - 2A

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 3 - 5MM

I PERSHTATSHEM PER : PAISJET ME TEKNOLOGJI KARIKIMI WIRELESS, PER PAISJET E TJERE DUHET SHTESE MARRES KARIKIMI WIRELESS

VECORI : DIZENJIM 4 NE 1 KU MUND TE KARIKONI 4 PAJISJE NJEHERESH,

3 VENDE PER TE KARIKUAR WIRELESS ME SHPEJTESI MAKSIMALE DHE 1 PORTE USB PER TE KARIKUAR ME KABELL,

BOBINA TE PAVARURA QE NUK INTERFEROJNE ME NJERA TJETREN

STANDARD KARIMI I SHPEJTE ME Qi WIRELESS CHARGING ( WPC 1.2.4 )

NJOHJE INTELIGJENTE PER KARIKIM TE SIGURTE DHE PER TE MOS DEMTUAR BATERITE

INDIKATOR ME PANEL DIGJITAL QE TREGON STATUSIN E PUNES SE KARIKUESIT

PANEL DIGJITAL NATE PER PAMJE ME TE QARTE NE ERRESIRE DHE ELEKTRIK NATE,

MBESHTETESE PREJ SILIKONI SIGURON QENDRUESHMERI NE SIPERFAQEN KU VENDOSET

MATERIAL CILESOR REZISTENT NDAJ PERDORMIT

TEKNOLOGJI PER MBROJTJE TE SHUMEFISHTE TE QARKUT DHE PAISJES

Cmimi real Lek 6,000 Oferte Lek 4,500 Ulje 25%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Adaptor dhe Karikuesa
Oferte
Karikues Wireless Magsafe Apple Origjinal 15w
apple
Oferte Lek 4,200 Cmimi real Lek 5,000 Ulje 16%
Oferte
Adaptor Karikimi Apple Origjinal 5W
apple
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,300 Ulje 35%