Karikues Celulari Per Makine Xo 20w Me Porte Usb & Type-c Dhe Kabell Lightning 1m

Karikues Celulari Per Makine Xo 20w Me Porte Usb & Type-c Dhe Kabell Lightning 1m
Karikues Celulari Per Makine Xo 20w Me Porte Usb & Type-c Dhe Kabell Lightning 1m
Karikues Celulari Per Makine Xo 20w Me Porte Usb & Type-c Dhe Kabell Lightning 1m
Karikues Celulari Per Makine Xo 20w Me Porte Usb & Type-c Dhe Kabell Lightning 1m
Karikues Celulari Per Makine Xo 20w Me Porte Usb & Type-c Dhe Kabell Lightning 1m
Karikues Celulari Per Makine Xo 20w Me Porte Usb & Type-c Dhe Kabell Lightning 1m
Karikues Celulari Per Makine Xo 20w Me Porte Usb & Type-c Dhe Kabell Lightning 1m
Karikues Celulari Per Makine Xo 20w Me Porte Usb & Type-c Dhe Kabell Lightning 1m

Karikues Celulari Per Makine Xo 20w Me Porte Usb & Type-c Dhe Kabell Lightning 1m

MODELI
COLOR
Cmimi real Lek 2,200 Oferte Lek 1,800 Ulje 18%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KARIKUES MAKINE

MARKA : XO

GJATESIA E KABELLIT : 1m

NGJYRA : E ZEZE

HYRJE : DC 12V - 24V

DALJE USB : 5V - 3A / 9V - 2.22A / 12V - 1.67A

DALJE TYPE-C : 5V - 3A / 9V - 2.22A / 12V - 1.67A

FUQIA NE DALJE : 20W ( MAX )

PESHA : 20g

VECORI : MATERIAL I ZGJEDHUR SHUME CILESOR,

KARIKIM I SHPEJTE DERI NE 20W,

MUND TE KARIKOJE 2 PAISJE NJEHERESH,

DIZENJIM ME PERMASE SUPER TE VOGEL KOMPKATE,

I LEHTE PER TU MBAJTUR ME VETE PA ZENE SHUME VEND,

PERSHTATET GJERESISHT ME PAISJET DHE MODELET E MAKINAVE,

MBROJTJE E SHUMEFISHTE PER JU DHE PAISJEN TUAJ,

NJOHJE INTELIGJENTE E PAISJES PER KARIKIM TE SHPEJTE DHE TE SIGURTE ,

CERTIFIKUAR SIPAS CE FCC RoHS, PAMJE PLOT SHKELQIM DHE DEKORATIVE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio 3ne1 BASEUS
baseus
Oferte Lek 4,200 Cmimi real Lek 5,200 Ulje 19%
Oferte
Adaptor Audio Aux ne iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%