Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Kabell Adaptor WiFi Ne HDMI 4K

Kabell Adaptor WiFi Ne HDMI 4K X
+
-
=

?
Porosit Tani

Kabell Adaptor WiFi Ne HDMI 4K

Kabell Adaptor WiFi Ne HDMI 4K
Kabell Adaptor WiFi Ne HDMI 4K
Kabell Adaptor WiFi Ne HDMI 4K
Kabell Adaptor WiFi Ne HDMI 4K
Kabell Adaptor WiFi Ne HDMI 4K
Kabell Adaptor WiFi Ne HDMI 4K
Kabell Adaptor WiFi Ne HDMI 4K
Kabell Adaptor WiFi Ne HDMI 4K
Kabell Adaptor WiFi Ne HDMI 4K

Kabell Adaptor WiFi Ne HDMI 4K

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KABELL ADAPTOR HDMI

MARKA : HOCO

GJATESIA : 50cm

DALJE : HDMI

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI + ABS

PERDORIMI : PER TRANSMETIM FIGURE DHE ZERI NGA PAJISJET CELULARE NE PAJISJET ME PORTE HDMI ( EKRANE, TELEVIZORE ETJ )

PERSHTATET ME : PJESEN ME TE MADHE TE TELEFONAVE NE TREG

VECORI : MATERIAL I CILESISE SE LARTE, JETEGJATE DHE TE SIGURT,

KOKA CILESORE ALUMINI TE DURUESHME NDAJ DEFORMIMIT DHE PERDORIMIT TE GJATE,

LIDHJE E SHPEJTE ME WIRELESS MUNDESON KALIM TE SHPEJTE TE FIGURES DHE ZERIT,

PA RREMUJA KABLLOSH DHE PA PATUR NEVOJE TE QENURIT FIZIKISHT AFER ME TELEVIZORIN

SUPORTON NXJERRJE TE VIDEOS NE 4K

Cmimi real Lek 5,900 Oferte Lek 4,000 Ulje 32%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 në 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio Aux në iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Adaptor Audio Lightning - Lightning + AUX 3.5mm
baseus
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%