Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Hidratues Ajri Baseus Humidifier Black

Hidratues Ajri Baseus Humidifier Black X
+
-
=

?
Porosit Tani

Hidratues Ajri Baseus Humidifier Black

Hidratues Ajri Baseus Humidifier Black
Hidratues Ajri Baseus Humidifier Black
Hidratues Ajri Baseus Humidifier Black
Hidratues Ajri Baseus Humidifier Black
Hidratues Ajri Baseus Humidifier Black
Hidratues Ajri Baseus Humidifier Black
Hidratues Ajri Baseus Humidifier Black
Hidratues Ajri Baseus Humidifier Black

Hidratues Ajri Baseus Humidifier Black

PERSHKRIMI

EMRI : HUMIDIFIER

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ABS + PP

PERMASA : 152.5×70×70mm

VECORI : RREGULLIM ME DY NIVELE, NIVELI I PARE PER LAGESHTIM TE SHPEJTE, NIVELI I DYTE PER HIDRATIM DELIKAT

DIZENJIMI ME PANEL DIGJITAL QETESUES QE JU NDIHMON TE FLINI ME MIRE

ZHURME E ULET PREJ 25dB NUK JU PENGON KUR PUNONI APO PUSHONI

PROVEZ ZBULIMI KUNDER DJEGIES DHE THARRJES, FIKJE AUTOMATIKE

UNAZE MBYLLESE PREJ SILIKONI KUNDER RRJEDHJES

Cmimi real Lek 3,700 Oferte Lek 2,700 Ulje 27%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Aksesorë Shtëpie
Oferte
Freskuese e Rikarikueshme me Mbajtese Telefoni
xo
nga Lek 1,800 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 28%
Oferte
Grirese Elektrike Wireless Remax Per Kuzhine
remax
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 23%
Oferte
Freskuese E Dyaneshme Remax
remax
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%