Freskuese Remax Me Kapese Dhe Karikim Wireless Per Lojra Ne Telefon

Freskuese Remax Me Kapese Dhe Karikim Wireless Per Lojra Ne Telefon
Freskuese Remax Me Kapese Dhe Karikim Wireless Per Lojra Ne Telefon
Freskuese Remax Me Kapese Dhe Karikim Wireless Per Lojra Ne Telefon
Freskuese Remax Me Kapese Dhe Karikim Wireless Per Lojra Ne Telefon
Freskuese Remax Me Kapese Dhe Karikim Wireless Per Lojra Ne Telefon
Freskuese Remax Me Kapese Dhe Karikim Wireless Per Lojra Ne Telefon
Freskuese Remax Me Kapese Dhe Karikim Wireless Per Lojra Ne Telefon
Freskuese Remax Me Kapese Dhe Karikim Wireless Per Lojra Ne Telefon
Freskuese Remax Me Kapese Dhe Karikim Wireless Per Lojra Ne Telefon
Freskuese Remax Me Kapese Dhe Karikim Wireless Per Lojra Ne Telefon
Freskuese Remax Me Kapese Dhe Karikim Wireless Per Lojra Ne Telefon
Freskuese Remax Me Kapese Dhe Karikim Wireless Per Lojra Ne Telefon
Freskuese Remax Me Kapese Dhe Karikim Wireless Per Lojra Ne Telefon
Freskuese Remax Me Kapese Dhe Karikim Wireless Per Lojra Ne Telefon
Freskuese Remax Me Kapese Dhe Karikim Wireless Per Lojra Ne Telefon
Freskuese Remax Me Kapese Dhe Karikim Wireless Per Lojra Ne Telefon
Freskuese Remax Me Kapese Dhe Karikim Wireless Per Lojra Ne Telefon
Freskuese Remax Me Kapese Dhe Karikim Wireless Per Lojra Ne Telefon
Freskuese Remax Me Kapese Dhe Karikim Wireless Per Lojra Ne Telefon
Freskuese Remax Me Kapese Dhe Karikim Wireless Per Lojra Ne Telefon
Freskuese Remax Me Kapese Dhe Karikim Wireless Per Lojra Ne Telefon

Freskuese Remax Me Kapese Dhe Karikim Wireless Per Lojra Ne Telefon

Cmimi real Lek 4,200 Oferte Lek 3,600 Ulje 14%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBAJTESE TELEFONI ME FRESKUESE PER LOJRA

MARKA : REMAX

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI + QERAMIKE + METAL PERCJELLES NXEHTESIE

HYRJE : KABELL TYPE-C 5V / 2A

PERMASA : 68 x 61 x 32.7mm

PESHA : 60g

PERSHTATET PER : TELEFONA 4.7 - 6.7INÇ

VECORI : DIZENJIM INOVATIV ME FRESKUESE AKTIVE PER TE SHPERNDARE NXEHTESINE NGA TELEFONI

FRESKUESJA VIHET NE PUNE NGA NJE GJYSEMKONDUKTOR PER TE ARRITUR TEMPERATURAT E NEVOJSHME

KARIKONI ME WIRELESS TELEFONIN TUAJ NE TE NJEJTEN KOHE QE E FRESKONI ATE

PERMASE KOMPAKTE ME PESHE TE LEHTE QE GARANTON CILESINE DHE KENAQESINE ME LOJEN

DRITAT FANTASTIKE LED TEK FRESKUESJA E BEJNE KETE PRODUKT PO AQ TERHEQES SA DHE FUNKSIONI I TIJ

PERSHTATET GJERESIST ME SHUMICEN E TELEFONAVE NE TREG

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Gaming
Oferte
Leve Kontrolli Wireless Per Xbox 360
microsoft
Oferte Lek 3,000 Cmimi real Lek 3,900 Ulje 23%
Gishteza Nejloni Gaming Per Lojra XO
xo
Lek 900