Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Freskuese Remax Me Kapese Me Bateri 1000mah Te Vendosshme Per Lojra Ne Telefon

Freskuese Remax Me Kapese Me Bateri 1000mah Te Vendosshme Per Lojra Ne Telefon X
+
-
=

?
Porosit Tani

Freskuese Remax Me Kapese Me Bateri 1000mah Te Vendosshme Per Lojra Ne Telefon

Freskuese Remax Me Kapese Me Bateri 1000mah Te Vendosshme Per Lojra Ne Telefon
Freskuese Remax Me Kapese Me Bateri 1000mah Te Vendosshme Per Lojra Ne Telefon
Freskuese Remax Me Kapese Me Bateri 1000mah Te Vendosshme Per Lojra Ne Telefon
Freskuese Remax Me Kapese Me Bateri 1000mah Te Vendosshme Per Lojra Ne Telefon
Freskuese Remax Me Kapese Me Bateri 1000mah Te Vendosshme Per Lojra Ne Telefon
Freskuese Remax Me Kapese Me Bateri 1000mah Te Vendosshme Per Lojra Ne Telefon
Freskuese Remax Me Kapese Me Bateri 1000mah Te Vendosshme Per Lojra Ne Telefon
Freskuese Remax Me Kapese Me Bateri 1000mah Te Vendosshme Per Lojra Ne Telefon
Freskuese Remax Me Kapese Me Bateri 1000mah Te Vendosshme Per Lojra Ne Telefon
Freskuese Remax Me Kapese Me Bateri 1000mah Te Vendosshme Per Lojra Ne Telefon
Freskuese Remax Me Kapese Me Bateri 1000mah Te Vendosshme Per Lojra Ne Telefon
Freskuese Remax Me Kapese Me Bateri 1000mah Te Vendosshme Per Lojra Ne Telefon
Freskuese Remax Me Kapese Me Bateri 1000mah Te Vendosshme Per Lojra Ne Telefon
Freskuese Remax Me Kapese Me Bateri 1000mah Te Vendosshme Per Lojra Ne Telefon
Freskuese Remax Me Kapese Me Bateri 1000mah Te Vendosshme Per Lojra Ne Telefon
Freskuese Remax Me Kapese Me Bateri 1000mah Te Vendosshme Per Lojra Ne Telefon
Freskuese Remax Me Kapese Me Bateri 1000mah Te Vendosshme Per Lojra Ne Telefon
Freskuese Remax Me Kapese Me Bateri 1000mah Te Vendosshme Per Lojra Ne Telefon
Freskuese Remax Me Kapese Me Bateri 1000mah Te Vendosshme Per Lojra Ne Telefon

Freskuese Remax Me Kapese Me Bateri 1000mah Te Vendosshme Per Lojra Ne Telefon

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBAJTESE TELEFONI ME FRESKUESE PER LOJRA

MARKA : REMAX

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI + QERAMIKE + METAL PERCJELLES NXEHTESIE

HYRJE : KABELL TYPE-C 5V / 2A

KAPACITETI I BATERISE : 2 x 500mAh

KOHA : NE PERDORIM RRETH 1 ORE

PERMASA : 100 x 80 x 35mm

PESHA : 143g

PERSHTATET PER : TELEFONA 4.7 - 6.7INÇ

VECORI : DIZENJIM INOVATIV ME FRESKUESE AKTIVE PER TE SHPERNDARE NXEHTESINE NGA TELEFONI

FRESKUESJA VIHET NE PUNE NGA NJE GJYSEMKONDUKTOR PER TE ARRITUR TEMPERATURAT E NEVOJSHME

BATERI TE JASHTME, TE VENDOSSHME ME MAGNET PER TE RRITUR KOHEN E PERDORIMIT

PERMASE KOMPAKTE ME PESHE TE LEHTE QE GARANTON CILESINE DHE KENAQESINE ME LOJEN

DRITAT FANTASTIKE LED TEK FRESKUESJA E BEJNE KETE PRODUKT PO AQ TERHEQES SA DHE FUNKSIONI I TIJ

PERSHTATET GJERESIST ME SHUMICEN E TELEFONAVE NE TREG

Cmimi real Lek 4,500 Oferte Lek 3,500 Ulje 22%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Gaming
Gishteza Nejloni Gaming Per Lojra XO
xo
Lek 900