Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Freskuese E Vogel XO Humidifier

Freskuese E Vogel XO Humidifier X
+
-
=

?
Porosit Tani

Freskuese E Vogel XO Humidifier

Freskuese E Vogel XO Humidifier
Freskuese E Vogel XO Humidifier
Freskuese E Vogel XO Humidifier
Freskuese E Vogel XO Humidifier
Freskuese E Vogel XO Humidifier
Freskuese E Vogel XO Humidifier

Freskuese E Vogel XO Humidifier

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : FRESKUESE ME LAGESHTUES

MARKA : XO

MATERIALI : ABS

NGJYRA : E BARDHE

PERMASA : 136 x 1340 x 216mm 

KAPACITETI I BATERISE : 3600mAh

KAPACITETI I UJIT : 280ml

VECORI : DIZENJIM ME PERMASE TE VOGEL UNIKE DHE KOMPAKTE,

KAPACITET I LARTE I BATERISE MUNDESON PUNE GJATE,

DIZENJIM I VECANTE ME LAGESHTUES AJRI DHE SHPERNDARJE AVULLI ME FRESKUESEN PER T'JU DHENE FRESKI MAKSIMALE,

ME MBAJTESE LEKURE PER LEHTESI MBAJTJE ME VETE,

PRODUKT I DOMOSDOSHEM NE DITET E NXEHTA TE VERES OSE NE AMBIENTE ME AJER TE THATE.

PAMJE QE PERSHTATET ME CDO MJEDIS PUNE APO PUSHIMI,

PERDORET NE TAVOLINE, MAKINE, FRESKUES KOMPJUTERI. 

NUK JU PENGON GJATE PUNES PASI ZHURMA ESHTE QE BEN ESHTE SI FLLAD NATYROR,

SHUME E LEHTE DHE PRAKTIKE NE PERDORIM,

MATERIAL ABS I CILESISE SE LARTE,

Cmimi real Lek 5,500 Oferte Lek 4,200 Ulje 24%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Aksesorë Shtëpie
Oferte
Grirese Elektrike Wireless Remax Per Kuzhine
remax
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 23%
Oferte
Fshese Pastrimi Me Vakum Xo Me Bateri Ose Kabell
xo
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 31%