Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Home Cinema Boks Me Subwoofer Xiaomi

Home Cinema Boks Me Subwoofer Xiaomi X
+
-
=

?
Porosit Tani

Home Cinema Boks Me Subwoofer Xiaomi

Home Cinema Boks Me Subwoofer Xiaomi
Home Cinema Boks Me Subwoofer Xiaomi
Home Cinema Boks Me Subwoofer Xiaomi
Home Cinema Boks Me Subwoofer Xiaomi
Home Cinema Boks Me Subwoofer Xiaomi
Home Cinema Boks Me Subwoofer Xiaomi
Home Cinema Boks Me Subwoofer Xiaomi
Home Cinema Boks Me Subwoofer Xiaomi
Home Cinema Boks Me Subwoofer Xiaomi
Home Cinema Boks Me Subwoofer Xiaomi
Home Cinema Boks Me Subwoofer Xiaomi
Home Cinema Boks Me Subwoofer Xiaomi
Home Cinema Boks Me Subwoofer Xiaomi

Home Cinema Boks Me Subwoofer Xiaomi

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : BOKS ME BLUETOOTH

MARKA : XIAOMI

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V5.0

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

PERMASA E BOKSIT : 900mm x 63mm x 102mm

PESHA E BOKSIT : 2.05kg

PERMASA E SUBWOOFERIT : 240mm x 240mm x 306mm

PESHA E SUBWOOFERIT : 4.3kg

NJESITE E BOKSEVE : BOKSE TE FREKUENCES SE PLOTE x 2, BOKSE TE FREKUENCES SE LARTE x 2, SUBWOOFER I PAVARUR x 1

PORTAT LIDHESE : HYRJE AUX, HYRJE OPTIKE, HYRJA KOAKSIALE, DALJA E SUBWOOFER

FUQIA TOTALE E BOKSIT : 100W

VECORI : XIAOMI TV SPEAKER THEATER EDITION 21
SHIJONI CILESINE E ZERIT TE NIVELIT TE KINEMASE QE MUND TE PERJETOHET DIREKT NGA REHATIA E SHTEPISE TUAJ,

5 NJESI ZERI
SUBWOOFER TE DEDIKUAR DHE TE PAVARUR

FUQIA E LARTE 100 W
CILESI MAKSIMALE ZERI, FREKUENCE E LARTE PER TE PRODHUAR CDO TINGULL

BASS I THELLE DHE I FORTE
SHIJONI CDO FREKUENCE NGA MEDIA JUAJ E PREFERUAR

MODALITETI I KINEMASE
SHUME HYRJE PER MUNDESI LIDHJE TE SHUMTA

RRJETE E ZEZE PELHURE ME SHIRITA DEKORATIVE METALIKE
PAMJE ELEGANTE PO AQ E BUKUR SA TINGULLI QE PRODHON, MUND TE KOMBINOHET LEHTE ME CDO DIZENJIM DHOME

LIDHUNI ME PAJISJE TE SHUMTA
MUNDESUAR TEK JU FALE TEKNOLOGJISE ME TE FUNDIT NE FUSHEN AUDIOVIZUALE

5 NJESI ZERI JU DHUROJNE TINGUJ TE SAKTE DHE KRISTAL TE QARTE PER NJE PERVOJE SA ME REALE TE NJE KINEMAJE PER TE GJITHE PJESETARET E FAMILJES TUAJ FALE FUQISE SE LARTE PREJ 100W, BASSIT TE THELLE DHE DALLIMTE QARTE MIDIS TINGUJVE NJEKOHESISHT,

MODALITETI I KINEMASE JU DHURON NJE EKSPERIENCE ZHYTESE NE FILMIN TUAJ TE PREFERUAR FALE RIPRODHIMIT PERFEKT TE TINGUJVE FALE BASSIT TE THELLE DHE TINGUJVE ME FREKUENCE TE LARTE,

MENYRA TE SHUMTA DHE TE LARMISHME PER LIDHJE ME CILESI FANTASTIKE AUDIO PER TE DEGJUAR KUDO: LIDHUNI LEHTESISHT ME SHUME PAJISJE NJEKOHESISHT FALE BLUETOOTH-IT 5.0, HYRJES OPTIKE, KOAKSALE DHE AUX PER TE SHIJUAR MEDIAT TUAJA TE PREFERUARA NGA TELEVIZORI, BOKSI, KOMPJUTERI/LAPTOPI, IPADI APO TELEFONI JUAJ CELULAR,

LIDHJA E SHPEJTE DHE E FORTE FALTE BLUETOOTH 5.0 JU DHURON CILESI TE JASHTEZAKONSHME DHE KONSTANTE, PA NDERPRERJE, NGECJE APO VONESA DUKE JU MUNDESUAR DHE MUNDESI PER NJE LIDHJE TE THJESHTE DHE TE LEHTE ME PAJISJET,

LIDHJE E THJESHTE ME 3 HAPA:

1. LIDHUNI ME TELEVIZORIN TUAJ
ZGJIDHNI NJE NGA PORTAT HYRESE DHE BENI LIDHJEN ME TELEVIZORIN TUAJ ( REKOMANDOHET LIDHJA OPTIKE OSE KOAKSALE )

2. LIDHUNI ME ENERGJINE
VENDOSNI KABELLIN E ENERGJISE DC TEK PORTA PERKATESE DHE THJESHT VENDOSENI NE PRIZE PER TE USHQYER BOKSIN XIAOMI

3. NDIZNI PAJISJEN
SHTYPNI BUTONIN E NDEZJES NE ANEN E PASME TE BOKSIT DHE LLAMBA INDIKUESE LED DUHET TE NDIZET PER T'JU DHENE SINJALIN QE BOKSI KA ENERGJI DHE ESHTE GATI PER T'U PERDORUR

INSTALIMI ESHTE SHUME I THJESHTE, MUND TA VENDOSNI NE CDO MOBILJE TUAJEN OSE NESE DESHIRONI TA MONTONI NE MUR, PERCAKTONI PIKEN FILLESTARE A1 DHE SIGUROHUNI QE PIKA E DYTE A2 TE JETE 430mm LARG HORIZONTALISHT.

Cmimi real Lek 23,000 Oferte Lek 17,000 Ulje 26%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Bokse me Bluetooth
Oferte
Boks Me Bluetooth Remax
remax
Oferte Lek 5,500 Cmimi real Lek 6,800 Ulje 19%
Oferte
Boks Me Bluetooth Me Super Bass Moxom
moxom
Oferte Lek 3,200 Cmimi real Lek 4,500 Ulje 29%