Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Boks Me Bluetooth Super Bass Tg-165 Me Ndricues

Boks Me Bluetooth Super Bass Tg-165 Me Ndricues X
+
-
=

?
Porosit Tani

Boks Me Bluetooth Super Bass Tg-165 Me Ndricues

Boks Me Bluetooth Super Bass Tg-165 Me Ndricues
Boks Me Bluetooth Super Bass Tg-165 Me Ndricues
Boks Me Bluetooth Super Bass Tg-165 Me Ndricues
Boks Me Bluetooth Super Bass Tg-165 Me Ndricues
Boks Me Bluetooth Super Bass Tg-165 Me Ndricues
Boks Me Bluetooth Super Bass Tg-165 Me Ndricues
Boks Me Bluetooth Super Bass Tg-165 Me Ndricues
Boks Me Bluetooth Super Bass Tg-165 Me Ndricues
Boks Me Bluetooth Super Bass Tg-165 Me Ndricues
Boks Me Bluetooth Super Bass Tg-165 Me Ndricues

Boks Me Bluetooth Super Bass Tg-165 Me Ndricues

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : BOKS ME BLUETOOTH

MARKA : T&G

MODELI : TG-165

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V4.2 + EDR

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

DIAMETRI I BOKSIT : 52mm

FUQIA E BOKSIT : 2 x 5W

FREKUENCA E PERGJIGJES : 150Hz - 20KHz

NDJESHMERIA : >95db

KOHA : NE KARIKIM RRETH 1 - 2 ORE / NE PERDORIM RRETH 4 ORE / STANDBY RRETH 150 ORE

PERMASA : 80 x 80 x 180mm

LIDHJE : ME BLUETOOTH / KARTE MICRO / USB / RADIO

NGJYRA :  E ZEZE / BLU / BOJEQIELLI / E KUQE / GRI 

VECORI :  PANEL DIGJITAL SHUMENGJYRESHE 360° QE NDRICOJNE SIPAS MUZIKES

TEKNOLOGJIA IP67 MUNDESON MBROJTJE NGA UJI,

SUPORTON SHUMICEN E PAJISJEVE ME BLUETOOTH,

TINGULL I QARTE NGA DY BOKSE TE FUQISHEM,

SUPORTON KARTE MICRO DHE FUKSION RADIO,

PAMJE ARTISTIKE SHUME DEKORATIVE DHE FESTIVE FALE NDRICUESEVE,

ME PERMASA TE DUHURA PER TE DEGJUAR MUZIKE ME TINGULL TE LARTE DHE NE DHOMA TE MEDHA,

BUTONA KONTROLLI PRAKTIK PER MUZIKEN DHE VOLUMIN

Color
Cmimi real Lek 3,000 Oferte Lek 2,400 Ulje 20%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Bokse me Bluetooth
Oferte
Boks Me Bluetooth Remax
remax
Oferte Lek 5,500 Cmimi real Lek 6,800 Ulje 19%
Oferte
Boks Me Bluetooth Me Super Bass Moxom
moxom
Oferte Lek 3,200 Cmimi real Lek 4,500 Ulje 29%