Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Boks Me Bluetooth Remax Me Alarm

Boks Me Bluetooth Remax Me Alarm X
+
-
=

?
Porosit Tani

Boks Me Bluetooth Remax Me Alarm

Boks Me Bluetooth Remax Me Alarm
Boks Me Bluetooth Remax Me Alarm
Boks Me Bluetooth Remax Me Alarm
Boks Me Bluetooth Remax Me Alarm
Boks Me Bluetooth Remax Me Alarm
Boks Me Bluetooth Remax Me Alarm
Boks Me Bluetooth Remax Me Alarm
Boks Me Bluetooth Remax Me Alarm
Boks Me Bluetooth Remax Me Alarm
Boks Me Bluetooth Remax Me Alarm
Boks Me Bluetooth Remax Me Alarm
Boks Me Bluetooth Remax Me Alarm
Boks Me Bluetooth Remax Me Alarm
Boks Me Bluetooth Remax Me Alarm

Boks Me Bluetooth Remax Me Alarm

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : BOKS ME BLUETOOTH

MARKA : REMAX

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V4.2

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

MATERIALI : ABS + PELHURE E THURRUR

SPEAKERS : 2 x 58mm

FUQIA NE DALJE : 2 x 5W

KAPACITETI I BATERISE : 4400mAh

KOHA : NE KARIKIM RRETH 6 ORE / NE PERDORIM RRETH 12 ORE

LIDHJE : ME BLUETOOTH / KARTE MEMORIE MICRO SD / USB / AUX

VECORI : DIZENJIM FANTASTIK ME SUPER BASS DHE VOLUM TE LARTE,

TINGULL SUPERIOR KRISTAL TE QARTE DHE BASS TE THELLE,

BATERI ME KAPACITET TE LARTE DHE PERFORMANCE ULTRA,

PAMJE MODERNE ME DIZENJIM PRAKTIK ME MBAJTESE QE MUNDESON LEHTESI PER TA MBAJTUR GJATE AKTIVITETVE TE JASHTME,

PERSHTATET GJERESISHT ME PAISJET ME BLUETOOTH,

BUTONA KONTROLLI PER VOLUMIN DHE MUZIKEN,

Cmimi real Lek 5,300 Oferte Lek 4,700 Ulje 11%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Bokse me Bluetooth
Oferte
Boks Me Bluetooth Remax
remax
Oferte Lek 5,500 Cmimi real Lek 6,800 Ulje 19%
Oferte
Boks Me Bluetooth Me Super Bass Moxom
moxom
Oferte Lek 3,200 Cmimi real Lek 4,500 Ulje 29%