Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Boks Me Bluetooth Me Volum Te Larte

Boks Me Bluetooth Me Volum Te Larte X
+
-
=

?
Porosit Tani

Boks Me Bluetooth Me Volum Te Larte

Boks Me Bluetooth Me Volum Te Larte
Boks Me Bluetooth Me Volum Te Larte
Boks Me Bluetooth Me Volum Te Larte
Boks Me Bluetooth Me Volum Te Larte
Boks Me Bluetooth Me Volum Te Larte
Boks Me Bluetooth Me Volum Te Larte
Boks Me Bluetooth Me Volum Te Larte
Boks Me Bluetooth Me Volum Te Larte

Boks Me Bluetooth Me Volum Te Larte

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : BOKS ME BLUETOOTH

MARKA : PRODA

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V5.0

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

FUQIA NE DALJE : 5W

DIAMETRI I BOKSIT : 75mm

KAPACITETI I BATERISE : 1200mAh

KOHA : NE KARIKIM RRETH 2 ORE / NE PERDORIM RRETH 4 ORE / NE STANDBY 150 ORE
 
FREKUENCA E PERGJIGJES : 90Hz - 20000Hz

LIDHJE : ME BLUETOOTH / USB / KARTE MEMORIE MICRO SD / AUX

PERMASA : 94 x 75 x 33 mm

NGJYRA : E ZEZE / E KUQE

VECORI : VOLUM I LARTE PA E PRISHUR QARTESINE E TINGULLLIT,

NDRICUES ME EFEKT FANSTASTIK,

VEND I POSACEM PER TE VENDOSUR TELEFONIN,

BATERI ME KAPACITET TE LARTE DHE PERFORMANCE ULTRA,

PAMJE MODERNE ME DIZENJIM PRAKTIK ME MBAJTESE QE MUNDESON LEHTESI PER TA MBAJTUR GJATE AKTIVITETVE TE JASHTME,

PERSHTATET GJERESISHT ME PAISJET ME BLUETOOTH,

SISTEM KONTROLLI SHUME I LEHTE PER TU PERDORUR,

MATERIALI I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT

Cmimi real Lek 2,500 Oferte Lek 1,500 Ulje 40%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Bokse me Bluetooth
Oferte
Boks Me Bluetooth Remax
remax
Oferte Lek 5,500 Cmimi real Lek 6,800 Ulje 19%
Oferte
Boks Me Bluetooth Me Super Bass Moxom
moxom
Oferte Lek 3,200 Cmimi real Lek 4,500 Ulje 29%