Boks Me Bluetooth Me Super Bass Moxom

Boks Me Bluetooth Me Super Bass Moxom
Boks Me Bluetooth Me Super Bass Moxom
Boks Me Bluetooth Me Super Bass Moxom
Boks Me Bluetooth Me Super Bass Moxom
Boks Me Bluetooth Me Super Bass Moxom
Boks Me Bluetooth Me Super Bass Moxom

Boks Me Bluetooth Me Super Bass Moxom

Cmimi real Lek 4,500 Oferte Lek 3,200 Ulje 29%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : BOKS ME BLUETOOTH

MARKA : MOXOM

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V5.0

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

MATERIALI : ABS

MIKROFON : PO, HD

FUQIA NE DALJE : 2 x 5W

KAPACITETI I BATERISE : 1200mAh

KOHA : NE KARIKIM RRETH 3 ORE / NE PERDORIM RRETH 7 ORE

LIDHJE : ME BLUETOOTH / KARTE MEMORIE MICRO SD / USB / AUX

VECORI : DIZENJIM FANTASTIK ME SUPER BASS DHE VOLUM TE LARTE,

MIKROFON I PERFSHIRE PER KARAOKE APO LAJMERIME DIREKTE NGA BOKSI,

TEKNLOGJIA IPX6 KUNDER UJIT JU SIGURON PERDORIM PA FRIKE DHE NE AMBIENTE TE LAGESHTA ,

TINGULL SUPERIOR KRISTAL TE QARTE DHE BASS TE THELLE,

BATERI ME KAPACITET TE LARTE DHE PERFORMANCE ULTRA,

PAMJE MODERNE ME DIZENJIM PRAKTIK ME MBAJTESE QE MUNDESON LEHTESI PER TA MBAJTUR GJATE AKTIVITETVE TE JASHTME,

MIKROFON HD TE QARTA ME VOLUM TE LARTE, VJEN ME PORTE AUX EDHE KARTE SD

PERSHTATET GJERESISHT ME PAISJET ME BLUETOOTH,

BUTONA KONTROLLI PER TELEFONATEN DHE MUZIKEN,

MATERIALI SUPER CILESOR QE DALLON QE NE PREKJEN E PARE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Bokse me Bluetooth
Oferte
Boks Me Bluetooth Remax
remax
Oferte Lek 5,500 Cmimi real Lek 6,800 Ulje 19%
Oferte
Boks Me Bluetooth Me Super Bass Moxom
moxom
Oferte Lek 3,200 Cmimi real Lek 4,500 Ulje 29%