Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Boks Me Bluetooth Me Llambe Dhe Super Bass Remax Me Mikrofon

Boks Me Bluetooth Me Llambe Dhe Super Bass Remax Me Mikrofon X
+
-
=

?
Porosit Tani

Boks Me Bluetooth Me Llambe Dhe Super Bass Remax Me Mikrofon

Boks Me Bluetooth Me Llambe Dhe Super Bass Remax Me Mikrofon
Boks Me Bluetooth Me Llambe Dhe Super Bass Remax Me Mikrofon
Boks Me Bluetooth Me Llambe Dhe Super Bass Remax Me Mikrofon
Boks Me Bluetooth Me Llambe Dhe Super Bass Remax Me Mikrofon
Boks Me Bluetooth Me Llambe Dhe Super Bass Remax Me Mikrofon
Boks Me Bluetooth Me Llambe Dhe Super Bass Remax Me Mikrofon

Boks Me Bluetooth Me Llambe Dhe Super Bass Remax Me Mikrofon

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : BOKS ME BLUETOOTH DHE MIKROFON

MARKA : REMAX

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V5.0

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

MATERIALI: ABS + METAL

MIKROFON : PO, HD

FUQIA BOKSIT: 30W

KAPACITETI I BATERISE : 4500mAh

KOHA : NE KARIKIM RRETH 4 ORE / NE PERDORIM RRETH 2.5 ORE

FREKUENCA E PERGJIGJES : 80Hz-16KHz

LIDHJE : ME BLUETOOTH / KARTE MEMORIE MICRO SD / AUX / USB

PERMASA : 220 × 242 x 502mm

VECORI : DIZENJIM ME PAMJE FANTASTIKE FALE LLAMBES RGB,

TEKNLOGJIA IPX7 KUNDER UJIT JU SIGURON PERDORIM PA FRIKE DHE NE AMBIENTE TE LAGESHTA,

TINGULL SUPERIOR KRISTAL TE QARTE DHE BASS TE THELLE,

BATERI ME KAPACITET TE LARTE DHE PERFORMANCE ULTRA,

PAMJE MODERNE ME DIZENJIM PRAKTIK ME MBAJTESE QE MUNDESON LEHTESI PER TA MBAJTUR GJATE AKTIVITETVE TE JASHTME,

MIKROFON HD TE QARTA ME VOLUM TE LARTE, VJEN ME PORTE AUX EDHE KARTE SD

PERSHTATET GJERESISHT ME PAISJET ME BLUETOOTH,

BUTONA KONTROLLI PER TELEFONATEN DHE MUZIKEN,

MATERIALI SUPER CILESOR QE DALLON QE NE PREKJEN E PARE

Cmimi real Lek 15,500 Oferte Lek 14,500 Ulje 6%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Bokse me Bluetooth
Oferte
Boks Me Bluetooth Remax
remax
Oferte Lek 5,500 Cmimi real Lek 6,800 Ulje 19%
Oferte
Boks Me Bluetooth Me Super Bass Moxom
moxom
Oferte Lek 3,200 Cmimi real Lek 4,500 Ulje 29%