Bateri E Jashtme Xo 12000mah Me 2 Porta Dhe Panel Digjital

Bateri E Jashtme Xo 12000mah Me 2 Porta Dhe Panel Digjital
Bateri E Jashtme Xo 12000mah Me 2 Porta Dhe Panel Digjital
Bateri E Jashtme Xo 12000mah Me 2 Porta Dhe Panel Digjital
Bateri E Jashtme Xo 12000mah Me 2 Porta Dhe Panel Digjital
Bateri E Jashtme Xo 12000mah Me 2 Porta Dhe Panel Digjital
Bateri E Jashtme Xo 12000mah Me 2 Porta Dhe Panel Digjital

Bateri E Jashtme Xo 12000mah Me 2 Porta Dhe Panel Digjital

Cmimi real Lek 2,600 Oferte Lek 2,000 Ulje 23%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : BATERI E JASHTME ME  PORTA

MARKA : XO

KAPACITETI : 12000mAH

MATERIALI : ABS + PC

HYRJE MICRO : DC 5V - 2A

DALJE USB : DC 5V - 2A

NGJYRA : E BARDHE

PERMASA : 174 x 93 x 18mm

VECORI : MATERIAL SHUME CILESOR DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT,

MUND TE KARIKOJE 2 PAISJE NJEKOHESISHT, DY PORTA DALESE PER TE ZGJEDHUR CILEN TE DONI SIPAS FISHES QE DISPONONI,

KAPACITETI I LARTE I BATERISE MUNDESON TE KARIKONI PASIJEN DISA HERE,

DIZENJIM ME PERMASE KOMPAKTE, I LEHTE PER TU MBAJTUR ME VETE,

PANELI DIGJITAL NE TRUP TE BATERISE TREGON SAKTE NIVELIN E BATERISE,

E PERSHTATSHME PER PAISJET QE KARIKOHEN ME KABELL USB,

STANDARDI I RI I BATERISE OFRON MBROJTJE TE SHUMEFISHTE TE QARKUT,

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Bateri e jashtme