Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Bateri E Jashtme Me Super Kapacitet 30000mah Me 4 Porta Usb Dhe Porta Type-c / Micro / Lightning

Bateri E Jashtme Me Super Kapacitet 30000mah Me 4 Porta Usb Dhe Porta Type-c / Micro / Lightning X
+
-
=

?
Porosit Tani

Bateri E Jashtme Me Super Kapacitet 30000mah Me 4 Porta Usb Dhe Porta Type-c / Micro / Lightning

Bateri E Jashtme Me Super Kapacitet 30000mah Me 4 Porta Usb Dhe Porta Type-c / Micro / Lightning
Bateri E Jashtme Me Super Kapacitet 30000mah Me 4 Porta Usb Dhe Porta Type-c / Micro / Lightning
Bateri E Jashtme Me Super Kapacitet 30000mah Me 4 Porta Usb Dhe Porta Type-c / Micro / Lightning
Bateri E Jashtme Me Super Kapacitet 30000mah Me 4 Porta Usb Dhe Porta Type-c / Micro / Lightning
Bateri E Jashtme Me Super Kapacitet 30000mah Me 4 Porta Usb Dhe Porta Type-c / Micro / Lightning
Bateri E Jashtme Me Super Kapacitet 30000mah Me 4 Porta Usb Dhe Porta Type-c / Micro / Lightning
Bateri E Jashtme Me Super Kapacitet 30000mah Me 4 Porta Usb Dhe Porta Type-c / Micro / Lightning
Bateri E Jashtme Me Super Kapacitet 30000mah Me 4 Porta Usb Dhe Porta Type-c / Micro / Lightning
Bateri E Jashtme Me Super Kapacitet 30000mah Me 4 Porta Usb Dhe Porta Type-c / Micro / Lightning
Bateri E Jashtme Me Super Kapacitet 30000mah Me 4 Porta Usb Dhe Porta Type-c / Micro / Lightning
Bateri E Jashtme Me Super Kapacitet 30000mah Me 4 Porta Usb Dhe Porta Type-c / Micro / Lightning
Bateri E Jashtme Me Super Kapacitet 30000mah Me 4 Porta Usb Dhe Porta Type-c / Micro / Lightning
Bateri E Jashtme Me Super Kapacitet 30000mah Me 4 Porta Usb Dhe Porta Type-c / Micro / Lightning
Bateri E Jashtme Me Super Kapacitet 30000mah Me 4 Porta Usb Dhe Porta Type-c / Micro / Lightning
Bateri E Jashtme Me Super Kapacitet 30000mah Me 4 Porta Usb Dhe Porta Type-c / Micro / Lightning
Bateri E Jashtme Me Super Kapacitet 30000mah Me 4 Porta Usb Dhe Porta Type-c / Micro / Lightning
Bateri E Jashtme Me Super Kapacitet 30000mah Me 4 Porta Usb Dhe Porta Type-c / Micro / Lightning
Bateri E Jashtme Me Super Kapacitet 30000mah Me 4 Porta Usb Dhe Porta Type-c / Micro / Lightning
Bateri E Jashtme Me Super Kapacitet 30000mah Me 4 Porta Usb Dhe Porta Type-c / Micro / Lightning
Bateri E Jashtme Me Super Kapacitet 30000mah Me 4 Porta Usb Dhe Porta Type-c / Micro / Lightning

Bateri E Jashtme Me Super Kapacitet 30000mah Me 4 Porta Usb Dhe Porta Type-c / Micro / Lightning

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : BATERI E JASHTME

KAPACITETI : 30000mAH

FUQIA: 65W

HYRJE TYPE-C : 5V/3A 9V/3A 12V/3A 15V/3A 20V/3A 60W Max

HYRJE LIGHTNING : DC 5V/2.1A

HYRJE MICRO : DC 5V/2A 9V/2A 12V/1.5A 18W Max.

DALJE USB-A 1 : 5V/3A 15W Max

DALJE USB-A 2 : 5V/3A 15W Max

DALJE USB-A 3 : 5V/3A 15W Max

DALJE USB-A 4 : DC 5V/4.5A 4.5V/5A 5V/3A 9V/3A 12V/2.5A 20V/1.5A 30W Max.

DALJE TYPE-C : DC 5V/3A 9V/3A 12V/3A 15V/3A 20V/3.25A 65W Max.

PERMASA : 145 x 65 x 38 MM

PESHA : 550g


VECORI : MATERIAL SHUME CILESOR DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT

30000mAH MUND TE KARIKOJE 5 PAJISJE NJEKOHESISHT, FUQIA 65W,

KAPACITETI I LARTE I BATERISE MUNDESON TE KARIKONI PASIJEN DISA HERE

KAPACITETI I LARTE BRENDA PERMASES KOMPAKTE JU FURNIZON ME ENERGJI PAJISJEN TUAJ NE CDO UDHETIM APO NDONJE SITUATE TJETER

PANELI DIGJITAL LED TREGON SAKTE NIVELIN E BATERISE

E PERSHTATSHME PER PAISJET QE KARIKOHEN ME KABELL USB

NJOHJE INTELIGJENTE E PAISJES PER SHPEJTESI KARIKIMI OPTIMALE

FIKET AUTOMATIKISHT KUR PAISJA KARIKOHET PLOTESISHT

PRODUKTI I CERTIFUKUAR SIPAS FCC, CE, ROHS PER CILESI DHE SIGURI

PERDORET PER TE GJITHE LLOJET E TELEFONAVE MJAFTON TE KENI FISHEN PERKATESE

COLOR
KAPACITETI
Cmimi real Lek 7,900 Oferte Lek 6,700 Ulje 15%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Bateri e jashtme
Oferte
Bateri E Jashtme Remax 2500mah
remax
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 900 Ulje 44%