Bateri E Jashtme XO 10000mah Me 2 Porta Dhe Karikim Wireless

Bateri E Jashtme XO 10000mah Me 2 Porta Dhe Karikim Wireless
Bateri E Jashtme XO 10000mah Me 2 Porta Dhe Karikim Wireless
Bateri E Jashtme XO 10000mah Me 2 Porta Dhe Karikim Wireless
Bateri E Jashtme XO 10000mah Me 2 Porta Dhe Karikim Wireless
Bateri E Jashtme XO 10000mah Me 2 Porta Dhe Karikim Wireless
Bateri E Jashtme XO 10000mah Me 2 Porta Dhe Karikim Wireless
Bateri E Jashtme XO 10000mah Me 2 Porta Dhe Karikim Wireless
Bateri E Jashtme XO 10000mah Me 2 Porta Dhe Karikim Wireless

Bateri E Jashtme XO 10000mah Me 2 Porta Dhe Karikim Wireless

Cmimi real Lek 4,500 Oferte Lek 3,700 Ulje 18%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : BATERI E JASHTME ME 3 PORTA

MARKA : XO

KAPACITETI : 10000mAH

MATERIALI : ABS + PC

HYRJE TYPE-C : DC 5V - 2.5A / 9V - 2A / 12V - 1.5A ( 18W )

DALJE TYPE-C : DC 5V - 3A / 9V - 2.23A / 12V - 1.67A ( 20W )

DALJE USB : DC 5V - 3A / 5V - 4.5A / 9V - 2A / 12V - 1.5A ( PD: PPS 3.3-11V / 2A )

DALJE WIRELESS : 5W / 7.5W / 10W / 15W MAX

NGJYRA : E ZEZE

PERMASA : 150 x 70 x 20mm

VECORI : MATERIAL SHUME CILESOR DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT,

MUND TE KARIKOJE 2 PAISJE NJEKOHESISHT, 2 PORTA DALESE PER TE ZGJEDHUR CILEN TE DONI SIPAS FISHES QE DISPONONI DHE SIPERFAQJA E KARIKIMIT WIRELESS

KAPACITETI I LARTE I BATERISE MUNDESON TE KARIKONI PASIJEN DISA HERE,

DIZENJIM ME PERMASE KOMPAKTE , E LEHTE PER TU MBAJTUR ME VETE,

EKRAN DIGJITAL PER TE TREGUAR SAKTE NIVELIN E MBETUR TE BATERISE,

E PERSHTATSHME PER PAISJET QE KARIKOHEN ME KABELL USB DHE WIRELESS ( SERIA SAMSUNG S6 E LART, IPHONE 8 E LART, AIRPODS ETJ. )

STANDARDI I RI I BATERISE OFRON MBROJTJE TE SHUMEFISHTE TE QARKUT,

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Bateri e jashtme
Oferte
Bateri E Jashtme Remax 2500mah
remax
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 900 Ulje 44%