Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Bateri E Jashtme Remax 2500mah

Bateri E Jashtme Remax 2500mah X
+
-
=

?
Porosit Tani

Bateri E Jashtme Remax 2500mah

Bateri E Jashtme Remax 2500mah
Bateri E Jashtme Remax 2500mah
Bateri E Jashtme Remax 2500mah
Bateri E Jashtme Remax 2500mah
Bateri E Jashtme Remax 2500mah
Bateri E Jashtme Remax 2500mah
Bateri E Jashtme Remax 2500mah
Bateri E Jashtme Remax 2500mah

Bateri E Jashtme Remax 2500mah

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : BATERI E JASHTME 

MARKA : REMAX

KAPACITETI : 2500MAH - ME KARIKIM TE PLOTE NE MASIMUMIT  TE KAPACITETIT QE I BEN NJE KARIKIM TE PLOTE TELEFONIT TUAJ 

HYRJE : DC 5V / 1A

DALJE : DC 5V / 1A

PESHA : 60g

NGJYRA : E ZEZE / E KUQE / E BARDHE / BOJEQIELLI

COLOR
Cmimi real Lek 900 Oferte Lek 500 Ulje 44%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Bateri e jashtme
Oferte
Bateri E Jashtme Remax 2500mah
remax
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 900 Ulje 44%