Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Bateri E Jashtme Remax 30000mAh Me 2 Porta

Bateri E Jashtme Remax 30000mAh Me 2 Porta X
+
-
=

?
Porosit Tani

Bateri E Jashtme Remax 30000mAh Me 2 Porta

Bateri E Jashtme Remax 30000mAh Me 2 Porta
Bateri E Jashtme Remax 30000mAh Me 2 Porta
Bateri E Jashtme Remax 30000mAh Me 2 Porta
Bateri E Jashtme Remax 30000mAh Me 2 Porta
Bateri E Jashtme Remax 30000mAh Me 2 Porta

Bateri E Jashtme Remax 30000mAh Me 2 Porta

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : BATERI E JASHTME ME 2 PORTA

MARKA : REMAX

KAPACITETI : 30000mAH

MATERIALI : ABS + PC

HYRJE MICRO / TYPE-C : 5V - 2.4A

DALJE USB : 2 x 5V - 2.4A

NGJYRA : E BARDHE

VECORI : MATERIAL SHUME CILESOR DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT,

KARIKIM I SIGURT DHE CILESOR,

MUND TE KARIKOJE 2 PAISJE NJEKOHESISHT, 2 PORTA DALESE PER TE ZGJEDHUR CILEN TE DONI SIPAS FISHES QE DISPONONI,

KAPACITETI I LARTE I BATERISE MUNDESON TE KARIKONI PASIJEN DISA HERE,

DIZENJIM ME PERMASE KOMPAKTE , E LEHTE PER TU MBAJTUR ME VETE,

EKRANI DIGJITAL LED NE TRUP TE BATERISE TREGON NIVELIN E BATERISE SE MBETUR ME SAKTESI,

E PERSHTATSHME PER PAISJET QE KARIKOHEN ME KABELL USB DHE TYPE-C,

STANDARDI I RI I BATERISE OFRON MBROJTJE TE SHUMEFISHTE TE QARKUT,

Cmimi real Lek 5,000 Oferte Lek 3,900 Ulje 22%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Bateri e jashtme
Oferte
Bateri E Jashtme Remax 2500mah
remax
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 900 Ulje 44%