Bateri E Jashtme Remax 20000mah Me 2 Porta

Bateri E Jashtme Remax 20000mah Me 2 Porta
Bateri E Jashtme Remax 20000mah Me 2 Porta
Bateri E Jashtme Remax 20000mah Me 2 Porta
Bateri E Jashtme Remax 20000mah Me 2 Porta
Bateri E Jashtme Remax 20000mah Me 2 Porta
Bateri E Jashtme Remax 20000mah Me 2 Porta
Bateri E Jashtme Remax 20000mah Me 2 Porta
Bateri E Jashtme Remax 20000mah Me 2 Porta
Bateri E Jashtme Remax 20000mah Me 2 Porta
Bateri E Jashtme Remax 20000mah Me 2 Porta
Bateri E Jashtme Remax 20000mah Me 2 Porta
Bateri E Jashtme Remax 20000mah Me 2 Porta
Bateri E Jashtme Remax 20000mah Me 2 Porta
Bateri E Jashtme Remax 20000mah Me 2 Porta

Bateri E Jashtme Remax 20000mah Me 2 Porta

COLOR
Cmimi real Lek 3,500 Oferte Lek 2,900 Ulje 17%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : BATERI E JASHTME ME 2 PORTA

MARKA : REMAX

KAPACITETI : 20000mAH

MATERIALI : ABS + PC

HYRJE MICRO / TYPE-C : DC 5V - 2A

DALJE USB : 2 x DC 5V - 2A

NGJYRA : E ZEZE / E BARDHE

PERMASA : 132.4 x 70.9 x 25.6mm

VECORI : MATERIAL SHUME CILESOR DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT,

MUND TE KARIKOJE 2 PAISJE NJEKOHESISHT, DY PORTA DALESE PER TE ZGJEDHUR CILEN TE DONI SIPAS FISHES QE DISPONONI,

KAPACITETI I LARTE I BATERISE MUNDESON TE KARIKONI PASIJEN DISA HERE,

DIZENJIM ME PERMASE KOMPAKTE, I LEHTE PER TU MBAJTUR ME VETE,

DRITAT LED NE TRUPIN E BATERISE TREGOJNE BATERINE E MBETUR NE INKREMENTE 25%,

E PERSHTATSHME PER PAISJET QE KARIKOHEN ME KABELL USB,

STANDARDI I RI I BATERISE OFRON MBROJTJE TE SHUMEFISHTE TE QARKUT,

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Bateri e jashtme
Oferte
Bateri E Jashtme Remax 2500mah
remax
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 900 Ulje 44%