Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Bateri E Jashtme Remax 10000mAh 22.5W

Bateri E Jashtme Remax 10000mAh 22.5W X
+
-
=

?
Porosit Tani

Bateri E Jashtme Remax 10000mAh 22.5W

Bateri E Jashtme Remax 10000mAh 22.5W
Bateri E Jashtme Remax 10000mAh 22.5W
Bateri E Jashtme Remax 10000mAh 22.5W
Bateri E Jashtme Remax 10000mAh 22.5W
Bateri E Jashtme Remax 10000mAh 22.5W
Bateri E Jashtme Remax 10000mAh 22.5W
Bateri E Jashtme Remax 10000mAh 22.5W
Bateri E Jashtme Remax 10000mAh 22.5W
Bateri E Jashtme Remax 10000mAh 22.5W

Bateri E Jashtme Remax 10000mAh 22.5W

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : BATERI E JASHTME

MARKA : REMAX

MATERIALI : ABS + PC

KAPACITETI I BATERISE : 10000mAH

HYRJE TYPE-C : 5V - 3A / 9V - 2A / 12V - 1.5A ( 20W MAX )

DALJE USB : 5V - 4.5A / 9V - 2A / 12V - 1.5A ( 22.5W )

DALJE TYPE-C : 5V - 3A / 9V - 2.22A / 12V - 1.66A ( 20W MAX )

VECORI : MATERIAL I CILESISE SUPERIORE GARANTON PERDORIM PER NJE KOHE TE GJATE,

KARIKON DERI NE 2 PAJISJE NJEHERESH ME PORTEN USB DHE TYPE-C

PERMASE E VOGEL DHE PESHE E LEHTE PER TU MBAJTUR ME VETE KUDO,

KARIKIM I SHPEJTE ME CIP TE PROTOKOLLIT PD 3.0 DHE QC3.0 DERI NE 22.5W,

TEKNOLOGJI MBROJTESE E SHUMEFISHTE E QARKUT DHE PAJISJES

NJOHJTE INTELIGJENTE TE PAISJES PER SHPEJTESI KARIKIMI OPTIMALE,

BATERI E JASHTME PER TE KARIKUR CELULARIN NE CDO RAST,

PERSHTATET ME STANDARTIN NDERKOMBETAR TE RRYMES DHE TENSIONIT, GJITHASHTU DHE ME STANDARTIN E UDHETIMIT ME LINJA AJRORE

Cmimi real Lek 4,000 Oferte Lek 2,200 Ulje 45%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 në 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio Aux në iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Adaptor Audio Lightning - Lightning + AUX 3.5mm
baseus
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%