Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Bateri E Jashtme Moxom 20000mAh

Bateri E Jashtme Moxom 20000mAh X
+
-
=

?
Porosit Tani

Bateri E Jashtme Moxom 20000mAh

Bateri E Jashtme Moxom 20000mAh
Bateri E Jashtme Moxom 20000mAh
Bateri E Jashtme Moxom 20000mAh
Bateri E Jashtme Moxom 20000mAh

Bateri E Jashtme Moxom 20000mAh

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : BATERI E JASHTME

MARKA : MOXOM

KAPACITETI : 10000mAh

MATERIALI : ABS + PC

HYRJE TYPE-C : 5V - 3A / 9V - 2A / 12V - 1.5A

HYRJE MICRO : 5V - 2A / 9V - 2A

HYRJE LIGHTNING : 5V - 2.4A

DALJE TYPE-C : DC 5V - 3A / 9V - 2A / 12V - 1.5A

DALJE USB 1 : 5V - 1A / 5V - 2A / 5V - 3A / 9V - 2A / 12V - 1.5A

DALJE USB 2 : 5V - 2.4A

NGJYRA : E ZEZE

VECORI : MATERIAL SHUME CILESOR DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT,

KARIKIM STABEL DHE I NJETRAJTSHEM,

MUND TE KARIKOJE 3 PAISJE NJEKOHESISHT, 2 PORTA DALESE USB DHE 1 TYPE-C PER TE ZGJEDHUR CILEN TE DONI SIPAS FISHES QE DISPONONI,

KAPACITETI I LARTE I BATERISE MUNDESON TE KARIKONI PASIJEN DISA HERE,

DIZENJIM ME PERMASE KOMPAKTE , E LEHTE PER TU MBAJTUR ME VETE,

PANELI DIGJITAL LED TREGON SAKTE NIVELIN E BATERISE SE MBETUR,

E PERSHTATSHME PER PAISJET QE KARIKOHEN ME KABELL USB,

STANDARDI I RI I BATERISE OFRON MBROJTJE TE SHUMEFISHTE TE QARKUT

Cmimi real Lek 5,900 Oferte Lek 3,700 Ulje 37%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Bateri e jashtme
Oferte
Bateri E Jashtme Remax 2500mah
remax
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 900 Ulje 44%