Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Bateri E Jashtme Moxom 10000mAh Me 3 Kabllo Karikimi Te Integruar Type-C / Lightning / Micro

Bateri E Jashtme Moxom 10000mAh Me 3 Kabllo Karikimi Te Integruar Type-C / Lightning / Micro X
+
-
=

?
Porosit Tani

Bateri E Jashtme Moxom 10000mAh Me 3 Kabllo Karikimi Te Integruar Type-C / Lightning / Micro

Bateri E Jashtme Moxom 10000mAh Me 3 Kabllo Karikimi Te Integruar Type-C / Lightning / Micro
Bateri E Jashtme Moxom 10000mAh Me 3 Kabllo Karikimi Te Integruar Type-C / Lightning / Micro
Bateri E Jashtme Moxom 10000mAh Me 3 Kabllo Karikimi Te Integruar Type-C / Lightning / Micro
Bateri E Jashtme Moxom 10000mAh Me 3 Kabllo Karikimi Te Integruar Type-C / Lightning / Micro
Bateri E Jashtme Moxom 10000mAh Me 3 Kabllo Karikimi Te Integruar Type-C / Lightning / Micro

Bateri E Jashtme Moxom 10000mAh Me 3 Kabllo Karikimi Te Integruar Type-C / Lightning / Micro

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : BATERI E JASHTME ME 3 PORTA

MARKA : MOXOM

KAPACITETI : 10000mAH

MATERIALI : ABS

HYRJE TYPE-C / MICRO : DC 5V - 2A

DALJE USB : DC 5V - 4.5A / 5V - 3A / 9V - 2A / 12V - 1.5A ( 22.5W )

DALJE TYPE-C : DC 5V - 3A / 9V - 2.23A / 12V - 1.67A ( 20W )

NGJYRA : E ZEZE

VECORI : BATERIA KA 3 KABUJ TE INTEGRUAR PER TE KARIKUAR

MATERIAL SHUME CILESOR DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT,

MUND TE KARIKOJE SHUME PAJISJE NJEKOHESISHT,

VJEN ME 3 FISHA TE INTEGRUAR PER TE KARIKUAR TELEFONIN,

KAPACITETI I LARTE I BATERISE MUNDESON TE KARIKONI PASIJEN DISA HERE,

DIZENJIM  ME PERMASE SUPER TE VOGEL, E LEHTE PER TU MBAJTUR ME VETE,

E PERSHTATSHME PER PAJISJET QE KARIKOHEN ME KABELL USB,

MBROJTJE E SHUMEFISHTE E QARKUT,

KJO BATERI E JASHTME  PERDORET PER TE GJITHE LLOJET E TELEFONAVE 

Cmimi real Lek 4,500 Oferte Lek 2,500 Ulje 44%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Bateri e jashtme
Oferte
Bateri E Jashtme Remax 2500mah
remax
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 900 Ulje 44%