Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Bateri e Jashtme Elegante 10000mah Me 2 Porta Karikimi të Shpejtë 22.5W

Bateri e Jashtme Elegante 10000mah Me 2 Porta Karikimi të Shpejtë 22.5W X
+
-
=

?
Porosit Tani

Bateri e Jashtme Elegante 10000mah Me 2 Porta Karikimi të Shpejtë 22.5W

Bateri e Jashtme Elegante 10000mah Me 2 Porta Karikimi të Shpejtë 22.5W
Bateri e Jashtme Elegante 10000mah Me 2 Porta Karikimi të Shpejtë 22.5W
Bateri e Jashtme Elegante 10000mah Me 2 Porta Karikimi të Shpejtë 22.5W
Bateri e Jashtme Elegante 10000mah Me 2 Porta Karikimi të Shpejtë 22.5W
Bateri e Jashtme Elegante 10000mah Me 2 Porta Karikimi të Shpejtë 22.5W
Bateri e Jashtme Elegante 10000mah Me 2 Porta Karikimi të Shpejtë 22.5W
Bateri e Jashtme Elegante 10000mah Me 2 Porta Karikimi të Shpejtë 22.5W
Bateri e Jashtme Elegante 10000mah Me 2 Porta Karikimi të Shpejtë 22.5W
Bateri e Jashtme Elegante 10000mah Me 2 Porta Karikimi të Shpejtë 22.5W
Bateri e Jashtme Elegante 10000mah Me 2 Porta Karikimi të Shpejtë 22.5W
Bateri e Jashtme Elegante 10000mah Me 2 Porta Karikimi të Shpejtë 22.5W
Bateri e Jashtme Elegante 10000mah Me 2 Porta Karikimi të Shpejtë 22.5W

Bateri e Jashtme Elegante 10000mah Me 2 Porta Karikimi të Shpejtë 22.5W

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : BATERI E JASHTME ME 2 PORTA

MARKA : HOCO

KAPACITETI : 10000mAH

MATERIALI : ABS + PC

HYRJE MICRO / TYPE-C : DC 5V - 2A

DALJE USB : 4.5V - 5A / 5V - 3A / 5V - 4.5A / 9V - 2A / 12V - 1.5A ( 22.5W MAX )

NGJYRA : E ZEZE / E BARDHE

PERMASAT : 140*68*16mm

PESHA : 230g

VECORI : MATERIAL SHUME CILESOR DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT,

KARIKIM I SHPEJTE,  I SIGURT DHE CILESOR,

MUND TE KARIKOJE 2 PAISJE NJEKOHESISHT, 2 PORTA DALESE PER TE ZGJEDHUR CILEN TE DONI SIPAS FISHES QE DISPONONI,

KAPACITETI I LARTE I BATERISE MUNDESON TE KARIKONI PASIJEN DISA HERE,

DIZENJIM ME PERMASE KOMPAKTE , E LEHTE PER TU MBAJTUR ME VETE,

INDIKATORE LED TE NIVELIT TE BATERISE

STANDARDI I RI I BATERISE OFRON MBROJTJE TE SHUMEFISHTE TE QARKUT,

Cmimi real Lek 3,200 Oferte Lek 1,900 Ulje 41%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Bateri e jashtme
Oferte
Bateri E Jashtme Remax 2500mah
remax
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 900 Ulje 44%