Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Bateri E Jashtme 20000mah Me Karikim Wireless + Ekran Digital Led

Bateri E Jashtme 20000mah Me Karikim Wireless + Ekran Digital Led X
+
-
=

?
Porosit Tani

Bateri E Jashtme 20000mah Me Karikim Wireless + Ekran Digital Led

Bateri E Jashtme 20000mah Me Karikim Wireless + Ekran Digital Led
Bateri E Jashtme 20000mah Me Karikim Wireless + Ekran Digital Led
Bateri E Jashtme 20000mah Me Karikim Wireless + Ekran Digital Led
Bateri E Jashtme 20000mah Me Karikim Wireless + Ekran Digital Led
Bateri E Jashtme 20000mah Me Karikim Wireless + Ekran Digital Led
Bateri E Jashtme 20000mah Me Karikim Wireless + Ekran Digital Led
Bateri E Jashtme 20000mah Me Karikim Wireless + Ekran Digital Led

Bateri E Jashtme 20000mah Me Karikim Wireless + Ekran Digital Led

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : BATERI E JASHTME ME WIRELESS

MARKA : MOXOM

KAPACITETI : 20000mAH

MATERIALI : ABS + PC

HYRJE TYPE-C/MICRO : 18W MAX

DALJE USB1/USB2 : 4.5V/5A;5V/4.5A;5V/3A;9V/2A;12V/1.5A 22. 5W

DALJE TYPE-C : 5V/2.4A; 9V/2.2A; 12V/1.67A PD20W

PERMASA : 149 x 69.8 x 33mm

PESHA : 440.5g

VECORI : MATERIAL I CILESISE SE LARTE, JETEGJATE DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT

PAMJE MODERNE FUTURISTIKE ME DIZENJIM TRANSPARENT

MUND TE KARIKOJE SHUME PAISJE NJEKOHESISHT

TRE TIPE DALJESH , USB, TYPE-C DHE KARIKIM WIRELESS

KAPACITETI I LARTE I BATERISE MUNDESON TE KARIKONI PASIJEN DISA HERE

PANELI DIGJITAL LED TREGON NIVELIN E BATERISE

SHUME E PERSHTATSHME PER PAISJET QE KARIKOHEN ME KABELL USB OSE ME WIRELESS

PRODUKT I CERTIFIKUAR SIPAS CE/FCC/RoHS PER CILESI DHE SIGURI TE SHUMEFISHTE

PERDORET JO VETEM PER TE GJITHE LLOJET E TELEFONAVE ME KARIKIM WIRELESS PO EDHE PER CDO TELEFON TJETER  MJAFTON TE KENI FISHEN PERKATESE 

Cmimi real Lek 5,500 Oferte Lek 4,900 Ulje 11%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Bateri e jashtme
Oferte
Bateri E Jashtme Remax 2500mah
remax
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 900 Ulje 44%