Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Bateri E Jashtme 10000mAh Xiaomi Me Dy Porta

Bateri E Jashtme 10000mAh Xiaomi Me Dy Porta X
+
-
=

?
Porosit Tani

Bateri E Jashtme 10000mAh Xiaomi Me Dy Porta

Bateri E Jashtme 10000mAh Xiaomi Me Dy Porta
Bateri E Jashtme 10000mAh Xiaomi Me Dy Porta
Bateri E Jashtme 10000mAh Xiaomi Me Dy Porta
Bateri E Jashtme 10000mAh Xiaomi Me Dy Porta
Bateri E Jashtme 10000mAh Xiaomi Me Dy Porta
Bateri E Jashtme 10000mAh Xiaomi Me Dy Porta
Bateri E Jashtme 10000mAh Xiaomi Me Dy Porta
Bateri E Jashtme 10000mAh Xiaomi Me Dy Porta
Bateri E Jashtme 10000mAh Xiaomi Me Dy Porta
Bateri E Jashtme 10000mAh Xiaomi Me Dy Porta
Bateri E Jashtme 10000mAh Xiaomi Me Dy Porta
Bateri E Jashtme 10000mAh Xiaomi Me Dy Porta
Bateri E Jashtme 10000mAh Xiaomi Me Dy Porta
Bateri E Jashtme 10000mAh Xiaomi Me Dy Porta
Bateri E Jashtme 10000mAh Xiaomi Me Dy Porta
Bateri E Jashtme 10000mAh Xiaomi Me Dy Porta
Bateri E Jashtme 10000mAh Xiaomi Me Dy Porta

Bateri E Jashtme 10000mAh Xiaomi Me Dy Porta

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : BATERI E JASHTME

MARKA : XIAOMI

MATERIALI : ABS + PC

KAPACITETI : 10000mAH

HYRJE MICRO / TYPE-C : DC 5V - 2.1A / 9V - 2.1A / 12V - 1.5A ( 18W MAX )

DALJE USB 1 : DC 5.1V - 2.4A / 9V - 2.1A / 12V - 1.5A ( 18W MAX )

DALJE USB 2 : DC 5.1V - 2.6A

KOHA E KARIKIMIT : RRETH 4 ORE ME KARIKUES 9V - 2A OSE 12V - 1.5A / RRETH 6 ORE ME KARIKUES 5V - 2A

PERMASA : 147.8 x 73.9 x 15.3 mm 

VECORI : MATERIAL SHUME CILESOR DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT

MUND TE KARIKOJE 2 PAISJE NJEKOHESISHT

KAPACITETI I LARTE I BATERISE MUNDESON TE KARIKONI PASIJEN DISA HERE

DIZENJIMI ME PERMASE TE VOGEL, PER TU MBAJTUR LEHTE ME VETE

PANELI DIGJITAL LED TREGON SAKTE NIVELIN E BATERISE

LLAMBE PER NDRICIM NE ERRESIRE NE CDO RAST MOMENT

PRODUKTI I CERTIFUKUAR SIPAS FCC, CE, ROHS PER CILESI DHE SIGURI

KONFORM STANDARTEVE TE UDHETIMIT ME LINJA AJRORE

KJO BATERI E JASHTME PERDORET PER TE GJITHE LLOJET E TELEFONAVE MJAFTON TE KENI KABELLIN PERKATES 

Color
Cmimi real Lek 3,900 Oferte Lek 2,900 Ulje 26%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Bateri e jashtme
Oferte
Bateri E Jashtme Remax 2500mah
remax
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 900 Ulje 44%