BATERI E JASHTME 10000mAh ME 3 PORTA DHE 3 FISHA KARIKIMI TE INTEGRUARA TYPE-C / LIGHTNING / MICRO XO

Zbritje 8%

Color: BLACK
Çmimi:
Lek 2,400 Lek 2,600
Gjendje:
Në gjendje

Përshkrimi

Produkte që mund të pëlqeni

Produkte që keni parë së fundi